Gehele woning·Particuliere eigenaar
Centralissima Casa Vacanza via Mercanti Salerno Angelina
Dit vakantiehuis biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Haven van Salerno.
Fotogalerie voor Centralissima Casa Vacanza via Mercanti Salerno Angelina





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Olimpico
Hotel Olimpico
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
9.0 van 10, Fantastisch, 1.000 beoordelingen
De prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
16 feb - 17 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT065116C2F7P7P6D7
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Salerno, Provincia di Salerno
In de buurt
Lungomare Trieste1 min. wandelen - 0.1 km
Kathedraal van Salerno3 min. wandelen - 0.3 km- Via dei Mercanti1 min. wandelen - 0.1 km
- Chiesa di San Giorgio2 min. wandelen - 0.2 km
- Duomo di Salerno3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Station Duomo Via Vernieri - 7 min. wandelen
- Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 34 min. rijden
Restaurants
- Bar Rosa2 min. wandelen
- Osso Ristorante2 min. wandelen
- Pizzeria Saporito1 min. wandelen
- La Traversa2 min. wandelen
- Cercopiteco1 min. wandelen








