La Casa en las Nubes ligt in Salento in de bergen. Bezoek Calle Real en Parque de la Vida als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Valle de Cocora en Cocora Bossen. Centro Cultural Metropolitano de Convenciones en Jardín Botánico del Quindío zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Salento
Internationale luchthaven Matecaña (PEI), Pereira, Colombia - 88 min. rijden
Restaurants
kafe del alma
13 min. wandelen
Concreto Cafe
13 min. wandelen
La Postre
16 min. wandelen
Serendipia
14 min. wandelen
La Gran Trucha
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Casa en las Nubes
Bed & breakfast in de bergen
La Casa en las Nubes biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Voorzieningen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: COP 1995000 per accommodatie per nacht
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Registratienummer van de accommodatie 128201
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
La Casa en las Nubes Salento
La Casa en las Nubes Bed & breakfast
La Casa en las Nubes Bed & breakfast Salento
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Casa en las Nubes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Casa en las Nubes?
Vandaag, 10 apr. 2026, kost een verblijf bij La Casa en las Nubes van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 239, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Casa en las Nubes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Casa en las Nubes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Casa en las Nubes?
Deze bed & breakfast ligt in de bergen, op 2 km afstand van Calle Real, Mirador Alto de la Cruz en Plaza Principal. Valle de Cocora ligt op 3 km.