Hotel Arenenberg ligt vlak bij een treinstation en aan een meer in Salenstein. Verken de prachtige natuur van het gebied bij Mainau of bezoek populaire bezienswaardigheden zoals Conny-Land en SEA LIFE Konstanz. Ga naar Bodensee-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Bodensee-Therme Überlingen, een topattractie die je zeker niet mag missen. Zoek je spanning of juist ontspanning? In deze buurt vind je het allebei: mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen voor de waaghalzen en een kuuroord/spa voor de levensgenieters. Bekijk onze reisgids voor Salenstein
1 Arenenberg, Salenstein, TG, 8268
In de buurt
Mainau
24 min. rijden - 21.8 km
Schloss Arenenberg
1 min. wandelen - 0.0 km
LAGO Shopping-Center Konstanz
12 min. rijden - 10.3 km
SEA LIFE Konstanz
14 min. rijden - 11.0 km
Bodensee-Therme Konstanz
23 min. rijden - 14.0 km
Lokaal vervoer
Station Kreuzlingen - 11 min. rijden
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 93 min. rijden
Restaurants
Bei Riebels
19 min. rijden
Restaurant Schiff
5 min. rijden
Restaurant-Pizzeria Gnadensee
21 min. rijden
Cafe am Kloster
20 min. rijden
Seehotel Kronenhof Hotel Thurgau
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Arenenberg
Hotel vlak bij Conny-Land
Hotel Arenenberg bevindt zich dicht bij LAGO Shopping-Center Konstanz en SEA LIFE Konstanz en biedt een gratis lokaal ontbijt, een terras en een vuurkorf. Nip een glaasje lokale wijn bij dit hotel met een wijnproefruimte, wijnevenementen en rondleidingen van de wijnmakerij. Het plaatselijke bistrorestaurant met regionale gerechten, Bistro Louis Napoléon, serveert lunch en lichte maaltijden. Geniet van een fitnesscentrum en van activiteiten zoals wandelen/fietsen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een speeltuin.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een lift, een automaat en bagageopslagruimte
Een cadeauwinkel, barbecues en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Arenenberg hebben veel comfort dankzij kussenmenu's en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, haardrogers en shampoo
Ledtelevisies van 32 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (CHF 5 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Bistro Louis Napoléon
Dingen om te doen
Evenementen voor wijnreleases
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Speeltuin
Spelletjesruimte
Sportschool
Wandel- en fietsroutes
Wijngaard
Wijnproefruimte
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Kinderspeelgoed
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
6 vergaderruimtes
Conferentiecentrum
Buiten
Aan een meer
Barbecue
Terras
Tuin
Vuurplaats
Wijngaard
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke sportschool
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 32 inch met kabelzenders
Meer
Bureau
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.00 uur en 17.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 08.00 uur en 12.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CHF 50.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 20.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 2.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: CHF 5 per dag
Toeslag voor huisdieren: CHF 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: CHF 20.0 per dag
Toeslag voor extra bed: CHF 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Arenenberg Hotel
Seminarhotel Arenenberg
Hotel Arenenberg Salenstein
Hotel Arenenberg Hotel Salenstein
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Arenenberg?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Arenenberg?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Arenenberg van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 182, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CHF 5 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Arenenberg inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Arenenberg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Arenenberg?
Dit hotel ligt aan een meer, op 15 km afstand van Conny-Land, LAGO Shopping-Center Konstanz en SEA LIFE Konstanz. Ook Bodensee-Therme Konstanz en Bodensee-stadion liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Arenenberg
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 112 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 112 beoordelingen
8 - Goed
38
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 112 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 112 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 112 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
luc
17 jul 2022
luc
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Caspar
18 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles gut
Caspar
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Theodor
Reisde met partner
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war sehr freundlich , feines Frühstücksbuffet,schöne ruhige Lage mit fantastischem Ausblick zum Bodensee und lnsel Reichenau.Wir waren viel mit dem Fahrrad unterwegs,viele Möglichkeiten in jede Richtung.
Theodor
5 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan, Bergisch Gladbach
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches und zuvorkommendes Personal.
Tolle Lage.
Stefan
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Heidi
Reisde met een groep
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heidi
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Benjamin, Chicago
Reisde met een groep, Reisde met partner
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location on Lake Konstanz combined with the history of Napoleon made for a beautiful and unique stay.
Benjamin
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gabi
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Toller Aufenthalt in wunderschöner Lage.
Die Lage des Hotels war wunderschön. Ein super Ausblick auf den See. Wunderbare Sonnen-Untergänge.
Das Personal des Hotels sehr freundlich und aufmerksam. Insbesonders Magdalena, Barbara,Frau Manser ,Frau Hauser und alle
vom Service-Team im Bistro.
Sehr hilfsbereit und freundlich waren auch Frau Spalinger, Frau Cirillo,Frau Weber vom Empfang.
Der Park, die Garten-Anlagen,das Museum alles wunderschön.
Würde jederzeit wieder dorthin reisen.
Einziger Minuspunkt: Für diese Zimmergrösse war das Bad viel zu klein. (Doppelzimmer 27 Quadratmeter)
Ein voluminöserer Gast könnte sich kaum wenden in diesem kleinen Badezimmer.
Für mich ging es , aber gefallen hat mir diese Enge nicht.
Da hatte ich in einem Miet- Wohnmobil schon mehr Platz gehabt.
Schade. Auf dem Foto vor der Buchung konnte man nicht erkennen wie klein das Badezimmer wirklich war.
Gabi
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Piotr
9 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Piotr
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Fabien
Reisde met partner
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lieu magnifique et vue sur le lac à profiter lors d’un couché de soleil.
Fabien
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Luca
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima esperienza
Prima volta in questa struttura per una notte dopo aver visitato Costanza e per proseguire alle cascate del Reno. E' una struttura che fa parte di un complesso anche museale (soggiornava Napoleone) e di scuola agraria. Bellissimo posto, vista magnifica sul lago e pace + tranquillità. Molto comodo anche il "self service per caffè, beveraggi vari aperto H24. Personale supergentile e professionale! Ci ritornero'.
Luca
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Gil
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gil
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Karola
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
alles perfekt Danke jederzeit wieder
Karola
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Klaus
Zakenreiziger
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Angebot aus Räumlichkeiten und Lage sowie Zimmer großartig. Speisenangebot regional, frisch und sehr schmackhaft. Personal in Sprache und Körpersprache freundlich-zugewandt und aufmerksam.
Klaus
1 nacht verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
André
29 jun 2025
Nice surroundings
Image on web gives too good impression of facilities
No restaurant after 18h
André
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Christina
22 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Badezimmer im Vgl. zu Zimmer zu klein, keine Ablagen und Verletzungsgefahr.
Minus 1 Stern.
Christina
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Niko
20 jun 2025
Niko
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Werner
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles Top
Werner
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Karin
14 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habe mich sehr wohl gefühlt, auch als Single!
Karin
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
War alles super
Waren sehr zufrieden, sehr schöne Anlage.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Enrico
Reisde met een groep, Zakenreiziger
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tooles Zimmer. Sehr sehr freundliches Personal. Richtig tolles Hotel mit verschiedenen Blicke auf den Bodensee. Einfach schön. Danke für diese tolle Erinnerung.
Enrico
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
Reisde met familie
1 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre familiale avec douches et WC communs à plusieurs chambres. Prix correct. Endroit avec belle vue. Bon petit déjeuner avec produits locaux.
Steve
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
William
Reisde met partner
25 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel prides itself on its sustainable practices. Food is sourced onsite (it's a working farm and vineyard) or locally. Great location overlooking Lake Constance. An added bonus was that it is the historical home where Napoleon III grew up. Close to Konstanz, Rheinfall, and other locations. Or you can just relax and walk the paths on the property. As seems to be the case at all Swiss hotels, the staff were extremely helpful.
William
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
nguyen
Reisde met familie
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nguyen
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Gabi
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Umgebung, schöner Park, schöne Aussicht
Gabi
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Daniel
11 mei 2025
Top Unterkunft
Unser kurzer Aufenthalt im Hotel Arenenberg war totale Entspannung. Das Hotel ist gut gelegen mit Sicht auf den See; einfach top!
Das Personal ist super freundlich und die Zimmer waren blitzsauber.
Draussen bei Sonnenschein im Bistro zu sitzen mit einem Glas Wein; was will man mehr?