Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Osee Lake Como
Deze rookvrije villa beschikt over een fitnesscentrum en een wasserij. Deze villa beschikt over een wasmachine, gratis wifi en 5 een badkamer. Een haardroger, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. In deze villa in Sala Comacina is wifi gratis. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In de bergen
Dingen om te doen
Sportschool
Bergbeklimmen in de buurt
Casino in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Waterskiën in de buurt
Watertuben in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT013203B4L3MG539Y, 013203-CIM-00011
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in de bergen en aan een meer in Sala Comacina. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Bellagio. Ga naar Strand van Menaggio en Meer van Lugano als je liever de natuur intrekt. Villa Melzi-tuinen en Villa Monastero zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en waterskiën. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Sala Comacina
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Osee Lake Como inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Osee Lake Como uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Osee Lake Como?
Deze villa ligt aan een meer, op 1,9 km van Greenway del Lago di Como en op 3,7 km van Villa del Balbianello. Ook Lido di Lenno en Intelvivallei liggen op 5 km afstand.