Destiny Inn Sakaiminato bevindt zich dicht bij Gedenkhal van Mizuki Shigeru en Miho-schrijn en biedt een terras, een tuin en een wasserij. Geniet van een privé-binnenbad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Bagageopslagruimte, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Barbecues en een hondenlosloopzone
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Destiny Inn Sakaiminato hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en ventilators
2 badkamers met diepe ligbaden en toiletten met elektronische bidets
Gemeenschappelijke keukens, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 1000
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van JPY 4500 per huisdier, per nacht (maximum JPY 4500 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er zijn voer- en drinkbakken en een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer JPY 600 voor volwassenen en JPY 600 voor kinderen
Betaald parkeren: JPY 500.00 per nacht
Toeslag voor huisdieren: JPY 4500 per huisdier, per nacht, maximum JPY 4500 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 1000
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor het privébadhuis/-onsen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Destiny Inn Sakaiminato?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van JPY 4500 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Destiny Inn Sakaiminato?
Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Destiny Inn Sakaiminato van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 500.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Destiny Inn Sakaiminato inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Destiny Inn Sakaiminato uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van JPY 1000 kun je laat uitchecken.
Waar staat Destiny Inn Sakaiminato?
Dit pension ligt in het centrum van Sakaiminato, op 10 minuten wandelen van Mizuki Shigeru Weg en Gedenkhal van Mizuki Shigeru. Ook Jachthaven van Sakaikokokyo en Eshima Ohashi-brug liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 69 beoordelingen
10 - Uitstekend
31
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 69 beoordelingen
8 - Goed
25
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 69 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 69 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 69 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
takahiro
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
落ち着いた雰囲気
takahiro
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MASATO
17 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
なかなか良かったです
MASATO
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jarrod
21 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were comfortable. Showers and bathrooms were easy and nice, and breakfast was next door at the restaurant.
Jarrod
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
cana
3 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I enjoyed my stay here. Everyone was very nice and helpful. I slept well amd enjoyed the shower with the stone floor.
Brandy
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
こういち
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
オーナーさんがとても親切でした
こういち
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
KZUKO
3 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service
スタッフの方がやさしかった
KZUKO
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
henry
1 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The living enviroment is nice. The location is good for visiting kitaro. I am happy to stay in this hotel.
henry
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Donghyun
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
캠핑카 여행 중 이용한 사카이미나토 게스트하우스 입니다. 일단 호스트이신 루미님 대응이 너무 좋고, 친절하셔서 들어가자마자 기분이 좋았습니다.
아이들이 있어서 가족들이랑 관광지 등 안내자료가 많은 것도 좋았구요. 샤워실에 다양한 샴푸, 린스 등도 이용할 수 있어 좋았습니다.
사카이미나토에 이 가격에 이런 객실은 없을거 같구요. 루미님은 한국분이오니 참고해주세요~
일본에서 마지막 날 너무 좋은 숙소였습니다. 감사합니다.
Donghyun
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hiroyuki
10 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
요나고 여행을 여러번 갔지만 이번 숙소는 정이 느껴져서 더 기억에 남는 여행입니다 사카이미나토역과 가까운 거리에 숙소가 있고 잘 관리된 일본식 주택에서 이틀을 머물렀네요
Rumi님 한국분이셔서 든든했고 주변 관광지나 맛집을
자세히 알려주셔서 안심하고 다녔습니다
4인실에 3명이 머물렀고 방안에 욕조와 화장실이 있어서
편했고 주출입구가 별채여서 더 편하게 다녔습니다
다시 간다면 또 머물고싶은 숙소입니다
혼자 여행도 좋고 가족,친구들과도 머물수 있는 숙소
추천합니다
렌터카 이용했고 주차비 하루 5백엔입니다
조식은 숙소옆 까페 5백엔으로 간편하게 먹어요
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
AYAKO
26 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kenny is so great!! I arrived late due to missing my train and he was so nice and sympathetic. He made tons of recommendations on this map that he gave me. The room was super comfortable and nice. The facilities were super clean and easy to use as well. I genuinely loved my stay in Sakaiminato and honestly regret not staying longer!
If you visit, you must stay here!
Josee
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
SATOSHI
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても利用しやすかったです
SATOSHI
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
シゲル
5 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
受付時にスタッフの方が親切に説明してくれました。
施設も清潔で、楽しく滞在することが出来ました。
シゲル
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
AKINOBU
25 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten