Gehele woning·Particuliere eigenaar
UZES, Villa + Annexe for 10 people with secure swimming pool
Deze villa in Saint-Siffret is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor UZES, Villa + Annexe for 10 people with secure swimming pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
5 slaapkamers 4 badkamers Max. aantal: 10
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Saint-Siffret, Gard
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over UZES, Villa + Annexe for 10 people with secure swimming pool
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
15 aug 2022
Positief: Netheid
14 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Louise O., Buckingham
15 aug 2022
Positief: Netheid
Amazing week in this beautiful villa.
Louise O.
7 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Florence M.
18 jul 2022
Positief: Netheid
Excellente expérience !
Florence M.
12 nachten verbleven in juli 2022