Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
*VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away
Deze rookvrije villa beschikt over een buitenzwembad en barbecues. Deze villa beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van gratis wifi en 3 badkamers. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een smart-tv.
Elke kamer met airconditioning in deze villa is voorzien van een privézwembad en een koffiezetapparaat/waterkoker. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Tuinmeubels
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze villa ligt in Saint-Paul. Geniet van de prachtige natuur bij Pitons, Cirques en Remparts van Réunion en Les Trois Roches. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aquarium van Poudrière en Garden of Eden. Run' Aventures en Rdutemps zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor St Gilles-les-Bains
Beschikt *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away?
Deze villa in Saint-Paul ligt op 15 minuten wandelen van Les Trois Roches, Les Roches Noires en Aquarium van Poudrière. Ook Cap Homard en Descente VTT liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over *VILLA RAVENALE* - Ocean 150 m away