10/10 – Uitstekend
Monique F.




De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Ja, bij deze chalet zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Deze chalet in Saint-Léger-les-Mélèzes biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 km afstand van Fil-Neige, Sapet en Varney. Ook Goulet en Jungle Laye liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster