Verscholen in een rustige open plek in het bos is dit vakantiehuis met twee slaapkamers in Saint-Caprais perfect voor stellen die op zoek zijn naar romantiek of gezinnen die rust zoeken. De dikke stenen muren van het huis dateren uit 1663 en de authentieke open haard geeft de gezellige woonkamer een historische charme. Buiten bevindt zich een omheinde tuin, beschaduwd door een grote lindeboom tussen twee tuinhuisjes, terwijl het terras een panoramisch uitzicht biedt op de omliggende natuur.
De locatie is ideaal om de Dordogne en de Lot te verkennen. Bezoek het Zadkine Museum in Les Arques (10 km), zwem in de meren van Cazals (9 km) en Prats-du-Périgord (16 km), of slenter door middeleeuwse stadjes zoals Besse (13 km) en Puy-l'-Évêque (18 km). Wijnliefhebbers zullen de nabijheid van de wijngaarden van Cahors en de stad zelf (38 km) waarderen, terwijl Château de Bonaguil (25 km) en Gourdon (29 km) culturele dagtochten aanbieden.
Modern comfort gaat naadloos samen met rustieke charme en elektriciteit is inbegrepen tot 11,43 kWh per nacht. Bedden opgemaakt bij aankomst Dit vakantiehuis is één van de Belvilla Award winnaars in: 2022,2023,2024,2025
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen. Eindschoonmaak: € 40.00 Huisdieren: Max. 3; Gratis (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen Kinderbed: gratis (op aanvraag) Linnengoed: Extra bedlinnen wissel € 8.00 p.p. Kinderstoel: gratis (op aanvraag) Hout: Inclusief Keukenlinnen: Aanwezig
dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in Saint-Caprais. Château du Cèdre en Château Gaudou zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Périgord en Calèche en Centre Culturel L'Ostal bezoeken. Zoek het water op voor activiteiten zoals motorbootvaren en vissen of beleef een avontuur zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Saint-Caprais
Beschikt Forest Hideaway in Saint-Caprais over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Forest Hideaway in Saint-Caprais?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Forest Hideaway in Saint-Caprais inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Forest Hideaway in Saint-Caprais uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Forest Hideaway in Saint-Caprais?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 7,9 km van Maison de la Chataigne en op 20 km afstand van Musée Zadkine en Musée du Machinisme Agricole et Automobile. Ook SauveTerre Musée de Préhistoire en Périgord en Calèche liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Forest Hideaway in Saint-Caprais
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 52 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 52 beoordelingen
8 - Goed
9
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 52 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 52 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 52 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
A K.
6 jun 2026
Mooi huis met alle voorzieningen, ruime vrije en stille omgeving.
Mooi huis met alle voorzieningen, ruime vrije en stille omgeving.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
18 mei 2026
Ik werkte op afstand tijdens mijn verblijf en vond het huis comfortabel. De dikk ...
Ik werkte op afstand tijdens mijn verblijf en vond het huis comfortabel. De dikke stenen muren hielden het koel, en de open haard was geweldig voor 's avonds.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
25 sep 2015
Geweldige plek! Schoon, ruim en gewoon perfect voor een gezinsuitje, Houd van de ...
Geweldige plek! Schoon, ruim en gewoon perfect voor een gezinsuitje, Houd van de terrasuitzichten
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Koen H.
24 mei 2025
Een heerlijk afgelegen rustig huis zoals er weinig te vinden zijn. Prettige ontv ...
Een heerlijk afgelegen rustig huis zoals er weinig te vinden zijn. Prettige ontvangst van zeer vriendelijke eigenaren en een prettig huis met grote tuin en meerdere mooie plekken on van de vele uitzichten te genieten.
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
11 aug 2017
Super chill verblijf! De host was aardig en alles was super schoon, Geweldige pl ...
Super chill verblijf! De host was aardig en alles was super schoon, Geweldige plek voor een gezinsuitje, Zou zeker weer blijven, no cap
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
8 okt 2023
Dit vakantiehuis is een hele mood, Super gezellige vibes met die oude charme, He ...
Dit vakantiehuis is een hele mood, Super gezellige vibes met die oude charme, Het terras is bijzonder bij zonsondergang, Perfect voor chillen of romantische avonden
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jelle V.
8 jun 2022
schitterend gelegen boerderij. Veel privacy,eigen grond en bossen en wandelpaden ...
schitterend gelegen boerderij. Veel privacy,eigen grond en bossen en wandelpaden. Mooie omgeving met kastelen en bossen. Zeer vriendelijke ontvangst.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Marcel V.
7 jun 2022
Zeer mooie locatie met schitterend uitzicht. Mooi huis met alles gelijkvloers. E ...
Zeer mooie locatie met schitterend uitzicht. Mooi huis met alles gelijkvloers. Erg aardige verhuurster die taart , flesje wijn en bloemtjes had klaar gezet.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
4 apr 2021
We hebben hier een fantastische tijd gehad! De plek was supergezellig en de open ...
We hebben hier een fantastische tijd gehad! De plek was supergezellig en de open haard gaf een leuke touch. We hebben echt genoten van de wandelingen in de natuur. Let op: als je de stroomlimiet overschrijdt, kan het duur worden, maar eerlijk gezegd was het de ervaring waard.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
7 mrt 2021
De locatie van dit vakantiehuis was fantastisch - volledig omgeven door natuur, ...
De locatie van dit vakantiehuis was fantastisch - volledig omgeven door natuur, precies wat we wilden. Het interieur was mooi, maar kon op sommige punten wel een opknapbeurt gebruiken. Al met al was het een comfortabel verblijf en de eigenaar zorgde ervoor dat we ons zeer welkom voelden. We hebben genoten van onze tijd met het bezoeken van bezienswaardigheden en musea in de buurt.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Katrijn B.
7 jun 2022
Zeer unieke locatie, romantisch. De kinderen kunnen hier volop buiten spelen. He ...
Zeer unieke locatie, romantisch. De kinderen kunnen hier volop buiten spelen. Heel veel ruimte zowel binnen als buiten. Voor mensen die houden van absolute rust.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Minno F.
8 jun 2025
Heerlijk ruim, privé, heerlijk rustig en 2terrassen: zon of schaduw. Bij 30grade ...
Heerlijk ruim, privé, heerlijk rustig en 2terrassen: zon of schaduw. Bij 30graden lekker koel binnen. En in de omgeving van alles te doen. Bakker en lokaal supermarktje binnen 10 min autorijden. Wandelen vanaf de voordeur. Wat wil een mens nog meer?!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Johan D.
7 jun 2022
Fijne welkom met zeer lekkere groenten en een fles wijn. Warm, correct en fiere ...
Fijne welkom met zeer lekkere groenten en een fles wijn. Warm, correct en fiere eigenares. Terecht.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
10 apr 2023
Het huis is eenvoudig, maar het is erg gezellig, Bij mooi weer kun je genieten v ...
Het huis is eenvoudig, maar het is erg gezellig, Bij mooi weer kun je genieten van de prachtige tuin, Bij minder goed weer is het binnen met de open haard ook prettig, De ligging van het huis is perfect, als je houdt van rust en natuur, Voor ons met honden was het geweldig, Vanuit de omheinde tuin loop je zo het bos in, Keuken, badkamer en bedden waren goed schoon, Bij aankomst stonden er bloemen, wijn en een verse appeltaart klaar, Zeer attent
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jelle V.
7 jun 2022
We waren hier voor de derde keer. Dat moet genoeg zeggen. Fijn huis,fijn voor on ...
We waren hier voor de derde keer. Dat moet genoeg zeggen. Fijn huis,fijn voor ons en de honden. Prima ontvangst met mand met spullen voor een goede maaltijd,fles wijn en bloemen.Rust en,gelukkig geen WIFI.!!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
DC V.
7 jun 2022
Ontvangst door hartelijke eigenaars die in het huis zelf gemaakte taart en wijn ...
Ontvangst door hartelijke eigenaars die in het huis zelf gemaakte taart en wijn klaar hadden staan. Voor ons was het een klein rimpeltje dat de eigenaars alleen frans speken en dat is lastig bij een telefoon gesprek.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Manita M.
9 sep 2023
Magnifique Maison doet zijn naam alle eer aan! We verblijven nu al voor de derde ...
Magnifique Maison doet zijn naam alle eer aan! We verblijven nu al voor de derde keer in dit heerlijke huis ... en we noemen het ons stukje Paradijs. het is fantastisch! De rust, de ruimte en het gezellige mooie huis... onze honden genieten hier ook. De eigenaren Dhr en Mevr Carrier zijn toch zulke lieve schatten! Heten je welkom met verschillende groenten uit eigen tuin, verse eitjes van hun kippen en 'n flesje wijn... Magnifiqe Maison blijft echt onze Favoriet 👍 krijgt van ons een 10! Danny en Manita uit Maastricht
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Johan D.
7 jun 2022
Goed ontvangst door de eigenaars. We werden warm verwelkomd met een mand vol gro ...
Goed ontvangst door de eigenaars. We werden warm verwelkomd met een mand vol groenten. Het huis is voorzien van alle gerief, van strijkijzer tot een goed fornuis in een ingerichte keuken. Het is een oud huis (minstens van 1662) met dikke muren (geweldig fris bij een hittegolf) met mooie oude haard en stenen fornuis (uit die tijd) maar met ook zijn beperkingen ( soms geurhinder bij droogte).Prachtige omgeving. Ideaal voor natuurliefhebbers.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Manita M.
7 jun 2022
Voor ons was het huis een grote droom! als we de Jackpot winnen zouden we het me ...
Voor ons was het huis een grote droom! als we de Jackpot winnen zouden we het meteen willen kopen! Bij aankomst werden wij zeer hartelijk ontvangen door Annie. Bij binnenkomst stond er een lekkere fles wijn, vers gebakken appeltaart en een fles vruchtensap voor ons .... wij voelden ons meer dan welkom! We kregen een rondleiding door het huis en toen kon de vakantie beginnen.... Wat hebben wij genoten van de rust, de mooie omgeving, de dorpen in de buurt en vooral van het gezellige huis met al zijn hagedissen en mega tuin met bos. Onze windhonden hebben heerlijk kunnen ravotten want er was ruimte genoeg om te kunnen sprinten en spelen. Wij hebben een Fantastische vakantie gehad en komen zeer zeker terug! Bij ons vertrek werden we hartelijk uitgezwaaid door Annie, haar man Jean-Louis en hun kleindochter.... wat een lieve mensen! Hartelijk groet van Danny en Manita uit Maastricht
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
I. R.
7 jun 2022
Aankomst met vriendelijk ontvangst door de bijna ganse familie, verse bloemen ,g ...
Aankomst met vriendelijk ontvangst door de bijna ganse familie, verse bloemen ,groenten uit eigen tuin en lekker flesje wijn en fruitsap dus dat kan niet beter denk ik. De accommodatie is ruim met voldoende opbergruimte, de afwerking kan wel beter en is spijtig vind ik mooie nieuwe keuken maar de kast deurtjes zijn niet netjes gezet de oven niet netjes ingebouwd,... dat is niet goed voor de levensduur van de mooie keuken en gootsteen mag wel iets hoger de electriciteit moet wel eens nagekeken worden want regelmatig viel deze uit.Waarschijnlijk was de oorzaak hiervan wel te zoeken in het feit dat ik veel pech heb gehad met het weer en het er koud was en ik alle verwarming moest opzetten om me te kunnen verwarmen. Verder heb je een tuin die eindeloos is en fantastisch voor mijn 2 honden die de tijd van hun leven hebben gehad om hun domein te verkennen en te bewaken 's avonds komen er reetjes in de vlakte om te eten de bossen er rond zijn zalig om te wandelen je komt er weinig mensen tegen wel veel vogels,reetjes,schapen met hoeder,...De onmiddellijke omgeving is ook reuze om te wandelen en wat kerkjes en dergelijke te bezoeken. Het toeristisch bureau van Cazals is heel goed voor info en wandelingen en kaarten te bekomen wel opletten er zijn zoveel wandelingen uitgezet in deze omgeving dat je niet zomaar de gele streepjes kunt volgen je moet echt wel tekst lezen anders loop je zo over in een andere wandeling en die kan best lang zijn (28km)
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Fam T.
6 jun 2022
Huis uit 1663. 2 slaapkamers, met ieder een 2 persoonsbed. 1 slaapkamer met goed ...
Huis uit 1663. 2 slaapkamers, met ieder een 2 persoonsbed. 1 slaapkamer met goede linnenkast. 1 slaapkamer met een hangkast en een commode. Bedden niet opgemaakt bij aankomst. 8 euro pp voor bedengoed. Badkamer met wasbak, toilet en 80 x 80 cm douche. Keuken met grote oven en gasfornuis. Wasmachine en vaatwasser. Keukenspullen aanwezig. Kleine eet hoek in keuken. Huiskamer met eethoek. Dressoir. Een 2,5 zits bank en 1 fauteuil. Wel erg doorgezakt. 1 klein stoeltje. Grote openhaard. Hout aanwezig. In grote kast een tv, en dvd speler. Geen nl zender. Radio aanwezig. Barbecue buiten. Echter geen barbecue tangen of iets dergelijks. Voor en achter buiten een zitje met tafel en plastic kuipstoelen. 2 goede ligbedden. In zijn Zijschuur stonden nog 4 ligbedden, maar zagen er vies en sjofel uit Veel spinnenrag in het huis. O.a. in slaapkamer en onder de keukenstoelen. Deuren kunnen niet opslot. Alleen de voordeur. Overige worden afgesloten dmv luiken, maar deze zijn niet best onderhouden dus zijn makkelijk open te krijgen. Ligt op groot ruim terrein. Maar erg afgelegen. Auto zeker noodzakelijk.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
8 mrt 2026
Großer Wert in einer friedlichen Umgebung!
Großer Wert in einer friedlichen Umgebung!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
28 mrt 2026
Fand dieses Ferienobjekt sehr praktisch. Nah aan Seen en Weinbergen voor eenvoud ...
Fand dieses Ferienobjekt sehr praktisch. Nah aan Seen en Weinbergen voor eenvoudige Tagesausflüge.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
2 mei 2026
The terrace offers amazing views of nature all around.
The terrace offers amazing views of nature all around.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
16 apr 2026
Es hat mir gefallen, die nahegelegenen mittelalterlichen Städte zu erkunden - es ...
Es hat mir gefallen, die nahegelegenen mittelalterlichen Städte zu erkunden - es war ein echtes Abenteuer!