Fotogalerie voor Apt. Alfredo Simon, 4



Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Apt. Alfredo Simon, 4 ligt in Sagunto. Bezoek culturele hoogtepunten Horno Alto N.2 en Espai Arqueològic Via del Pòrtic. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteelcomplex en Teatro Romano de Sagunto.
Sagunto, Valencian Community
In de buurt
- Playa del Puerto de Sagunto - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Playa Raco de Mar - 4 min. rijden - 2.1 km
- Platja de Canet - 4 min. rijden - 2.1 km
- Sagunto Acropolis-kasteel - 12 min. rijden - 6.5 km
- Playa Malvarrosa de Corinto - 13 min. rijden - 8.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Comitiva - 4 min. wandelen
- Bar Tito - 2 min. wandelen
- Bar Sanwei - 6 min. wandelen
- La Tagliatella - 6 min. wandelen
- Restaurante Negresca - 6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apt. Alfredo Simon, 4
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apt. Alfredo Simon, 4 Sagunto
Apt. Alfredo Simon, 4 Apartment
Apt. Alfredo Simon, 4 Apartment Sagunto