Geheel appartement

Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi

Strand
Interieur
Interieur
Een gebouw van baksteen met een houten deur, een metalen pergola, zitplaatsen buiten en een rieten mand met bloemen.
Zwembad

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi

  • Het 49 m² grote appartement ligt in Neddesitz, gemeente Sagard, aan de rand van Nationaal Park Jasmund en biedt plaats aan maximaal 3 gasten. In de slaapkamer staat een tweepersoonsbed met hoogwaardige elektrische lattenbodems. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste privékeuken met vaatwasser. Ook is er een eigen tv en wifi aanwezig.



    Geniet van jullie eigen privé-ingang met terras, ideaal om te ontspannen in de rustige omgeving direct bij de kleine Königsstuhl.



    Voor jullie gemak is er een gezamenlijke parkeerplaats. Houd er rekening mee dat evenementen op het terrein niet zijn toegestaan.



    Het appartement bevindt zich in een historisch bakstenen huis en is het beste bereikbaar met de auto, omdat de toegangswegen niet geasfalteerd zijn. Voor familieplezier zijn er veel mogelijkheden in de omgeving, zoals het thermaalbad in Neddesitz of het nabijgelegen strand van Glowe op 7 km afstand. Bij slecht weer is er een binnenspeeltuin in de buurt. Er zijn veel wandelroutes die direct bij de accommodatie beginnen.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Sagard. Bezoek culturele hoogtepunten Kreidemuseum Gummanz auf Rügen en Sassnitzer Fischerei- und Hafenmuseum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Rügen-Galerie en Markt van Bergen. Erlebniswelt SPLASH en Dinosaurierland Rügen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sagard
Meer appartementen in Sagard
Kaart
Sagard

In de buurt

  • Een klif aan de kust, begroeid met weelderige groene begroeiing, met een strand onderaan.
    Nationaal Park Jasmund
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Kreidemuseum Gummanz auf Rügen
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Erlebniswelt SPLASH
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Hafen von Sassnitz
    20 min. rijden - 15.4 km
  • Kreidefelsen
    25 min. rijden - 12.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Sagard - 17 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 148 min. rijden

Restaurants

  • Räucherkutter
    16 min. rijden
  • Solo Pizza
    18 min. rijden
  • Portofino
    16 min. rijden
  • Hotel & Restaurant Gastmahl des Meeres
    16 min. rijden
  • Neptun
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment "For 3 Guests, 49 m²" with Wi-Fi?

Dit appartement in Sagard ligt op 10 minuten wandelen van Kreidemuseum Gummanz auf Rügen en Erlebniswelt SPLASH. Nationaal Park Jasmund ligt op 4,5 km.