Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Soothing apartment with WiFi in Sabaneta

Appartement in Sabaneta

Fotogalerie voor Soothing apartment with WiFi in Sabaneta

2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Woonruimte
Een haardroger, handdoeken, zeep, toiletpapier
Interieur
Privékeuken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Soothing apartment with WiFi in Sabaneta

Consider this apartment your home away from home while you visit Sabaneta. This brilliant property features 2 awesome bedrooms with 2 full beds, a beautiful living room with a cozy sofa bed, and a bathroom equipped with a hair dryer. Enjoy the convenience of amenities like an iron, washing machine, and WiFi during your stay. We look forward to hosting you at our place.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 160431

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Sabaneta. Winkelcentrum Santa Fe en Winkelpark El Tesoro zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parcque del Poblado en Parque Lleras. Ga naar Atanasio Giradot-stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Pueblito Paisa, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Sabaneta
Meer appartementen in Sabaneta
Kaart
Sabaneta, Antioquia

In de buurt

  • Such an impressive mall. With the heat that we struggled to adapt to in Medellin, we often found ourselves seeking out the comfort of air conditioned malls. Although, malls are not are favorite thing, this was definitely our favorite mall in Medellin. A must see, if you're in the area.

#colombia #shopping #travel
    Winkelcentrum Santa Fe
    8 min. rijden - 8.9 km
  • Parcque del Poblado
    Parcque del Poblado
    10 min. rijden - 11.0 km
  • Sabaneta Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Parque Lleras
    11 min. rijden - 11.4 km
  • Winkelpark El Tesoro
    11 min. rijden - 10.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Sabaneta - 11 min. wandelen
  • Internationale luchthaven José María Córdova (MDE), Medellín, Colombia - 49 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante El Viejo John
    3 min. wandelen
  • El Peregrino
    4 min. wandelen
  • Rincon Argentino
    3 min. wandelen
  • Los Verdes
    2 min. wandelen
  • Kukku Sushi
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Soothing apartment with WiFi in Sabaneta?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Waar staat Soothing apartment with WiFi in Sabaneta?

Dit appartement in Sabaneta ligt op 0,2 km van Sabaneta Park en op 10 km afstand van La Frontera Park en Parque Rionegro. Ook Universidad EAFIT en Parque de las Chimeneas liggen op 10 km afstand. Station Sabaneta ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Itagüí is het 11 minuten wandelen.

Beoordelingen over Soothing apartment with WiFi in Sabaneta

Beoordelingen

9,2

Fantastisch