Gehele woning

Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Een houten eettafel met stoelen, een gevlochten mand en een hanglamp in een lichte kamer met grote ramen en gordijnen.
Een zwembadgedeelte met ligbedden, een tafel met stoelen en plantenpotten.
Een moderne keuken met donkere kastjes, een licht werkblad en een raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een moderne keuken met een groot eiland, een inbouwoven en een raam met uitzicht op een tuin.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een nachtkastje en een groot raam met gordijnen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Het vakantiehuis S'arcada Mallorca ligt in Sa Pobla en is de ideale accommodatie voor een ontspannen vakantie. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een keuken, 3 slaapkamers en 3 badkamers en is daarom geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi met een speciale werkruimte voor thuiskantoor, een tv, airconditioning, een ventilator, een wasmachine en kinderboeken en speelgoed. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.

    Deze vakantiewoning biedt een privé buitenparadijs met een zwembad, tuin, open terras, 2 overdekte terrassen, balkon, barbecue en buitendouche. Geniet van ultieme ontspanning en entertainment in deze uitnodigende buitenruimte.

    Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.

    Huisdieren, roken en feestelijke evenementen zijn niet toegestaan.

    Deze accommodatie beschikt over een handig self check-in systeem.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Sa Pobla. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort. Bekijk onze reisgids voor Sa Pobla
Meer vakantiehuizen in Sa Pobla
Kaart
Sa Pobla

In de buurt

  • Een heldere turquoise zee, een zandstrand en een resort met witte gebouwen en palmbomen.
    Playa de Muro
    14 min. rijden - 13.0 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en in de verte bergen.
    Strand van Alcúdia
    16 min. rijden - 14.4 km
  • Een jachthaven met verschillende zeilboten in kalm water.
    Haven van Palma de Mallorca
    34 min. rijden - 62.7 km
  • Museu de Sa Jugueta Antiga
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Haven van Alcúdia
    19 min. rijden - 16.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sa Pobla - 4 min. wandelen
  • Palma de Mallorca (PMI) - 49 min. rijden

Restaurants

  • BP
    5 min. wandelen
  • Bacan Pizzas de Autor
    8 min. rijden
  • Bar Es Club
    7 min. rijden
  • Son Catiu
    9 min. rijden
  • Mallorca Beer Co
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'S'arcada Mallorca' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sa Pobla ligt op 2,8 km van Can Planes en op 2,8 km van Bodegas Crestatx. Ook Museo Etnológico de Muro en Paintball Fantasy liggen op 10 km afstand. Station Sa Pobla ligt op maar 4 minuten wandelen.