Gehele chalet

Chalets&Apartments beim Waicher

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 20.00 uur.

Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:

De vaatwasmachine opzetten

Persoonlijke voorwerpen verwijderen

De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 20.00 per huisdier, per dag

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden zijn toegestaan

2 in totaal

Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.90 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70, per nacht voor gasten van 6 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 20.00 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie gebruikt onder meer zonne-energie; ze hergebruiken een deel van het water via een recyclagesysteem voor grijs water
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Chalets&Apartments beim Waicher?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20.00 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Chalets&Apartments beim Waicher inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Chalets&Apartments beim Waicher uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Chalets&Apartments beim Waicher?

Deze gezinsvriendelijke chalet in Ruhpolding ligt in de bergen, op 2,3 km van Unternberg Ruhpolding en op 15 km afstand van Max Aicher Arena en Badepark Inzell. Ook Gondelbahn Seegatterl en Reit im Winkl openluchtzwembad liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

10

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Helene

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Tolle Raumaufteilung und Ausstattung. Chalet lädt zum Erholen ein. Schöne ruhige Lage. Sehr empfehlenswert.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brandon

3 nachten verbleven in augustus 2025