Ibis Budget Roye

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 72
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Kamer, 1 tweepersoonsbed

8,4 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer, 2 tweepersoonsbedden

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ibis Budget Roye ligt in Roye. Bezoek culturele hoogtepunten Musee Jean Calvin en Musée du Noyonnais. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Tour Saint-Laurent en Villers-Bretonneux Australian Memorial. Bekijk onze reisgids voor Roye
Kaart
RUE DU COLONEL SORLIN Impasse du Moulin, Zone commerciale Intermarché, Roye, 80700

In de buurt

  • Een gotische kathedraal met ingewikkeld architectuurwerk en verlichte ramen in de schemering.
    Amiens Cathedral
    42 min. rijden - 51.6 km
  • Een historisch kasteel met twee opvallende torens en een versterkte muur.
    Chateau de Pierrefonds
    54 min. rijden - 68.2 km
  • Tour Saint-Laurent
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Sint-Petruskerk
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Stadhuis
    4 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Nesle - 15 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    2 min. wandelen
  • La Taverne
    3 min. rijden
  • Le hattencourt
    9 min. rijden
  • Bistrot Georges
    4 min. rijden
  • Au QG
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Ibis Budget Roye

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Ibis Budget Roye heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
    • Een waterkoeler, lokale maaltijdbezorging en een automaat
  • Kamervoorzieningen
  • De 59 kamers hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kantoren.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en shampoo
    • Lcd-televisies van 70 cm met satellietzenders
    • Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 06.00 uur tot 10.30 uur in het weekend: EUR 8,90 per persoon

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 3 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
  • Gladde vloer in de kamer
  • Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift (91 centimeter brede deur)
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (81 centimeter hoog)
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Lcd-tv van 70 cm met satellietzenders

Eten en drinken

  • Maaltijdbezorging

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureaustoel
  • Geluiddichte kamers
  • Kantoor
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8.90 per persoon
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatieklasse

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ibis Budget Roye?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Ibis Budget Roye?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Ibis Budget Roye van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Ibis Budget Roye inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ibis Budget Roye uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ibis Budget Roye?

Dit hotel in Roye ligt op 2 km afstand van Sint-Petruskerk en Stadhuis. Tour Saint-Laurent ligt op 2 km.