Geheel appartement

Dal Pescatore

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Dal Pescatore

Een smalle straat met keien, met een cafébar genaamd 'caffè bar KRISTAL' en een gebouw met een stenen gevel en een groene deur.
Een houten tafel met een fles wijn, een glas en een tak groen.
Een keuken met een stenen muur, moderne apparatuur en een eethoek met natuurlijk licht.
Een slaapkamer met een stenen muur, een bed met kussens, een nachtkastje en een lamp.
Een knus woongedeelte met een stenen muur, een eettafel met stoelen, een bank en een aan de muur bevestigde televisie.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 110
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dal Pescatore

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Dal Pescatore heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Dal Pescatore hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
    • Douches, haardrogers en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 124 cm met kabelzenders
    • (kleer)kasten, terrassen en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 15 per dag)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Theezakjes/oploskoffie

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 124 cm met kabelzenders

Buiten

  • Patio

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal
  • Toeslag: EUR 15 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Reisgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Avior Holidays, Ul. Domenica Segalle 1, 52210 Rovinj, Croatia].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Avior Holidays, Ul. Domenica Segalle 1, 52210 Rovinj, Croatia].
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Rovinj. Bezoek Boog van Balbi en Fontein op Marsala Tita-plein, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Rovinj Markt en Carrera-straat. Aquarium van Rovinj en Paleo Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rovinj
Meer appartementen in Rovinj
Kaart
11 ul. Joakima Rakovca, Rovinj, Istarska županija, 52210

In de buurt

  • Een kuststad met een jachthaven, historische gebouwen en een rivier.
    Carrera-straat
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een haven met afgemeerde boten, een waterkantpromenade en historische gebouwen.
    Haven van Rovinj
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een openbaar plein met een fontein, boten en gebouwen op de achtergrond.
    Marsala Tita-plein
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kerkinterieur met een beeld, kaarsen en versierde architectuur.
    Kerk van St. Euphemia
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Jachthaven van Rovinj
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 37 min. rijden
  • Pula (PUY) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Bistro Istra
    2 min. wandelen
  • Restaurant ~ Da Piero
    2 min. wandelen
  • Kantinon
    1 min. wandelen
  • Havana
    3 min. wandelen
  • Caffe Bar TONET
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dal Pescatore?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Dal Pescatore?

Vandaag, 29 sep. 2026, kost een verblijf bij Dal Pescatore van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 110, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Dal Pescatore inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Dal Pescatore uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Dal Pescatore?

Dit appartement in Rovinj ligt vlak bij Carrera-straat, Romaanse Kerk van de Heilige Drie-eenheid en Stadsklok. Ook Fontein op Marsala Tita-plein en Marsala Tita-plein liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Dal Pescatore

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The apartment was spacious and clean. It had an in house washer which was great for travelers who are on a long holiday. There was a nice, private outdoor patio. The AC was nice and cold and the area was relatively quiet later in the evening which made for a comfortable nights sleep.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Such a great location
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Motorcycle holiday

Fantastic location can’t wait to visit again
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Excellent option right in the middle of things

Beautiful accomodation right in the middle of the beautiful little old town, everything you'd need - excellent value
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

This was a wonderful stay. Very easy to check in, clean lovely apartment. Very close to Lake Bled.
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
一切都很好,除了熱水儲量不足,第一個人洗完後,第二個人就沒熱水了!大概要等一個多小時的熱水器加熱!
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It's an excellent experience. Even parking lot is far away, they will drive you with golf car to the apartment. It's convenient. Location is super. Easy to go everywhere in DT. Room is spacious with AC which is very important since summer in Croatia is hot.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Highly recommend!

Highly recommend. We stayed only one night as a brief stop before taking the ferry to Venice. Getting to the apartment was a little tricky due to roads being closed so I recommend checking in with the host the day before to make sure you get the easiest path to the apartment. The host was very professional and responded quickly when we called to check in. Apartment was clean. There was a washer but not a dryer. Location was excellent. Just a block off of the seawall area. Walking distance to the ferry. Bed and sofa bed were both comfortable. A/C worked great. Nice little patio. Wish we had more time.
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

clean convenient apartment in a perfect location

the apartment is perfectly located. just a few minutes walk to the center of old rovinj, but not packed with tourists. besides being close to old town, it is an easy walk to the park across the water from old town -- stunning views of rovinj from there. the management compay was very kind to pick us up on a golf art to take us to the apartment. it really was not necessary as we found out the walk to the bus station was just a few minutes. we just would have had difficulty finding the apartment since the directions on my phone were vague. the apartment was very comfortable with a full kitchen. the was a small washing machine. although there was no dryer, there was a closed courtyard where we hung the laundry to dry.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
7 nachten verbleven in september 2025