Charming flat just 400 metres from the beach with sea views, barbecue area, air conditioning, WiFi
Dit appartement met 1 slaapkamer ligt op 10 minuten lopen van het stadscentrum en 10 minuten lopen van het dichtstbijzijnde strand. De binnenoppervlakte is 45 m2 en de oppervlakte van het gedeelde balkon is 8 m2. De accommodatie is voorzien van airconditioning en bevindt zich op de begane grond. De airconditioning bevindt zich in de woonkamer. Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig. Gasten hebben toegang tot een gedeelde barbecue op de binnenplaats. Er is gratis openbare parkeergelegenheid voor het huis. Het pand ligt op 400 meter van het strand en op 950 meter van het centrum. De dichtstbijzijnde levensmiddelenwinkel ligt op 500 meter van het vakantiehuis. Het omliggende restaurant ligt op 50 meter afstand.
dit appartement ligt aan het strand in Rovinj. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Boog van Balbi en Fontein op Marsala Tita-plein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Rovinj en Jachthaven van Rovinj. Aquarium van Rovinj en Paleo Park zijn ook een bezoek waard. Beleef waterpret met activiteiten zoals duiken en snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Rovinj
Zijn huisdieren welkom bij Charming flat just 400 metres from the beach with sea views, barbecue area, air conditioning, WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Charming flat just 400 metres from the beach with sea views, barbecue area, air conditioning, WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Charming flat just 400 metres from the beach with sea views, barbecue area, air conditioning, WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Charming flat just 400 metres from the beach with sea views, barbecue area, air conditioning, WiFi?
Dit appartement in Rovinj ligt aan het strand, binnen 15 minuten wandelen van Aquarium van Rovinj, Haven van Rovinj en Franciscanenklooster. Ook Sint-Thomas Kerk en Trg Valdibora liggen op een kwartiertje wandelen.