Aparthotel

Angelo d'Oro Apartments I Volti

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar

Kameropties

Appartement, 1 tweepersoonsbed, bad

  • 45 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Studio suite, keuken

  • 45 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Angelo d'Oro Apartments I Volti bevindt zich in Oude Stad Rovinj, een wijk in Rovinj, en ligt vlak bij het strand. Haven van Rovinj en Jachthaven van Rovinj zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Aquarium van Rovinj en Paleo Park bezoeken. Dinopark Funtana en Aquacolors Poreč zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rovinj
Meer aparthotels in Rovinj
Kaart
Pod lukovima 8, Rovinj, 52210

In de buurt

  • Een haven met afgemeerde boten, een waterkantpromenade en historische gebouwen.
    Haven van Rovinj
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een openbaar plein met een fontein, boten en gebouwen op de achtergrond.
    Marsala Tita-plein
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een smalle straat met kinderkopjes, begrensd door oude gebouwen met bloempotten en fietsen.
    Carrera-straat
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een kerkinterieur met een beeld, kaarsen en versierde architectuur.
    Kerk van St. Euphemia
    4 min. wandelen - 0.3 km
  • Rovinj Markt
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Pula - 38 min. rijden
  • Pula (PUY) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Brasserie Adriatic
    2 min. wandelen
  • Balbi
    1 min. wandelen
  • Mlinar
    3 min. wandelen
  • Viecia Batana
    4 min. wandelen
  • Bistro Istra
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Angelo d'Oro Apartments I Volti

  • Aparthotel in Oude Stad Rovinj
  • Angelo d'Oro Apartments I Volti biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
    • Een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Angelo d'Oro Apartments I Volti hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Satellietzenders, beperkte schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 14 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Eten en drinken

  • Espressoapparaat

Eetopties

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 12.00 uur: EUR 13 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen

Entertainment

  • Satellietzenders

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Beperkte huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Geluiddichte muren

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Angelo d´Òro, Vladimira Svalba 40].
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 13 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
  • Betaald parkeren: EUR 14 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Angelo d'Oro Apartments I Volti?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 14 per dag.

Hoe laat kan ik bij Angelo d'Oro Apartments I Volti inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Angelo d'Oro Apartments I Volti uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Angelo d'Oro Apartments I Volti een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar staat Angelo d'Oro Apartments I Volti?

Dit aparthotel ligt in Oude Stad Rovinj, vlak bij Ecomuseum Batana Huis, Sint-Benedictuskerk en Ul. Grisia. Boog van Balbi en Haven van Rovinj liggen op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.