Geheel appartement

Adriana by Interhome

Fotogalerie voor Adriana by Interhome

Interieur
Een compacte leefruimte met kitchenette, een eettafel met stoelen en een bank.
Een gebouw met twee verdiepingen, een centrale ingang, een balkon op de bovenverdieping en een kleine trap naar de ingang.
Een strand met rijen ligbedden en parasols, een bewakingspost en een klein bootje.
Interieur

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Adriana by Interhome

  • Huis "Adriana", van 2 verdiepingen. 8 appartementen in de woning. 850 m van het centrum van Rosolina Mare, 20 km van het centrum van Chioggia, 70 km van het centrum van Venezia, 250 m van zee, 250 m van het strand. Voor medegebruik: wild terrein (omheind) met bomen. Supermarkt 500 m, restaurant 300 m, bushalte "Rosolina" 10 km. Golfterrein (18 holes) 27 km. Attracties in de buurt: Giardino Botanico di Porto Caleri 5 km, Delta del Po.
    Appartement 2-kamers 34 m2. Doelmatig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed, eettafel en TV. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden, 1 2-pers bed. Kookhoek (4 kookpitten (vlammen), diepvriezer). Douche/bidet/WC. Air-conditioning, heteluchtverwarming (extra). Balkon of terras gedeeltelijk overdekt. Balkonmeubilair. Ter beschikking: kinderbed (extra). Internet (WiFi, extra). Parkeerplaats (1 Auto) bij het huis. 1 huisdier/hond toegestaan. IT029040C27QYDENST

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 100.0 EUR
    #IT4250.628.2

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Rosolina. Bezoek Parochiekerk St. Franciscus van Assisi en Kathedraal van Chioggia, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia Libera 13 en Bagno Azzurro. Botanische Tuin van Porto Caleri en Pretpark Astoria Village zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals zeilen of een outdooravontuur zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Rosolina
Meer appartementen in Rosolina
Kaart
Rosolina Mare

In de buurt

  • Strand van Rosolina Mare
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Villaggio Rosapineta Sud
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Bagno Tamerici
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Villaggio Rosolina Mare Club
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Spiaggia libera 16
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Cavanella d'Adige - 11 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Centro Sportivo
    40 min. rijden
  • Centro Sportivo Albarella
    40 min. rijden
  • Bar Centro Commerciale
    37 min. rijden
  • La Barca - Pizzeria Ristorante
    38 min. rijden
  • Chiringuito Albarella
    40 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Adriana by Interhome?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Adriana by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Adriana by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Adriana by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Rosolina, op 10 minuten wandelen van Strand van Rosolina Mare, Bagno Tamerici Dog en Bagno Tamerici. Ook Spiaggia Libera 13 en Villaggio Rosapineta Sud liggen op 10 minuten wandelen.