Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature
"L'Hermitage du Rhône" is een bungalow met airco, een eigen zwembad, een volledig uitgeruste zomerkeuken, petanque-spellen en een omheind terrein met een prachtig uitzicht op de Rhônevallei. Je zit midden in de natuur, helemaal ongestoord, om te genieten van het zwembad en de ligstoelen, de zomerkeuken met plancha, vaatwasser en wasmachine. Ideale ligging op 15 minuten van de snelweg A7 en 7 minuten van alle winkels, tussen Valence en Montélimar, met uitzicht op de Rhônevallei en de Rhône. Snelle wifi. De bungalow heeft 2 slaapkamers: in de ene staat een bed van 140 breed en in de andere twee bedden van 80 breed, die je aan elkaar kunt schuiven tot een eenpersoonsbed van 160 breed. case e hitte zijn er ventilatoren beschikbaar.
De keuken/eetkamer heeft een tafel met stoelen en een bank, evenals een smart-tv (je kunt Netflix of Prime kijken met je eigen codes). Je hebt een koelkast met apart vriesvak, een 4-pits gasfornuis, een Nespresso-apparaat en een traditioneel koffiezetapparaat, een broodrooster, een waterkoker, een magnetron en natuurlijk al het benodigde servies. Zowel binnen als buiten is er supersnelle wifi dankzij het Starlink-netwerk.
Het zwembad wordt van april tot oktober verwarmd door een zonnezeil, heeft een oppervlakte van 10 m² en is 1.60m.la zwembad is exclusief voor jou gereserveerd
De keuken heeft ook een eettafel met stoelen. Die is uitgerust met een gasplancha, een gootsteen, een vaatwasser en een wasmachine.
Je hebt ligstoelen en tuinmeubilair bij het zwembad, en ook een buitentafel op het balkon.
’s Avonds is er verlichting in de zomerkeuken en in de bomen rondom het zwembad, evenals binnenverlichting in het zwembad.
Er is een petanquebaan.
Alle voorzieningen zijn exclusief voor jou gereserveerd.
De parkeerplaats ligt op een paar meter van de accommodatie, is afgesloten met een hek en de tuin is omheind.
Wat activiteiten betreft, heb je tal van mogelijkheden: sportieve activiteiten, zoals fietsen, en de nabijgelegen groene routes: de Dolce Via en de Viarhona, boomklimmen, kanoën, enz.
In de omgeving zijn veel wijnhuizen die op slechts een paar minuten afstand van de accommodatie liggen. Er zijn ook veel seizoensgebonden activiteiten; de lijst hiermee vind je in de accommodatie
dit vakantiehuis ligt in Rompon. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche en Gare des Ramières. Daarnaast kun je ook Poterie de Cliousclat en Privas-theater bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ardèche Miniatures en Labyrinthe Végétal zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rompon
Beschikt Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bungalow with private pool, EXTRA view, outdoor kitchen, plancha, petanque set, surrounded by nature?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Rompon ligt op 4,3 km van Château de la Voulte-sur-Rhône en op 4,7 km van Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche. Ook Abbaye Saint-Pierre de Rompon en Romeinse brug liggen op 10 km afstand.