dit hotel ligt in Giuliano Dalmata, een wijk in Rome. Via del Corso en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Circus Maximus en Villa Borghese. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Roma, Città metropolitana di Roma Capitale
In de buurt
Palazzo dei Congressi
18 min. wandelen - 1.5 km
Ospedale Sant'Eugenio
8 min. wandelen - 0.7 km
Planetarium van Rome
11 min. wandelen - 1.0 km
Museo della Civiltá Romana
13 min. wandelen - 1.1 km
Conferentiecentrum La Nuvola in Rome
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station Rome EUR Magliana - 4 min. rijden
Station Laurentina - 7 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 25 min. rijden
Restaurants
E-42 Cafè
12 min. wandelen
Nuraghe
3 min. wandelen
Regus
10 min. wandelen
Sam Beer Shop
8 min. wandelen
Equarantadue Coffee
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
The Blue Room
Hotel in Giuliano Dalmata
The Blue Room heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The Blue Room hebben voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C189HD3LT2
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Blue Room?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij The Blue Room inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Blue Room uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat The Blue Room?
Dit hotel ligt in Giuliano Dalmata, op 2 km afstand van PalaLottomatica, Conferentiecentrum La Nuvola in Rome en Palazzo dei Congressi. Ook Archeologisch park Appia Antica en Tiber Rivier liggen op 5 km afstand. Station Laurentina ligt op 7 minuten wandelen en naar Station EUR Fermi is het 13 minuten wandelen.