Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een vaatwasser, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in Casa Sai is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Reisgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 89 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2TLTQLCCP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Casa Sai ligt in Vaticaan, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Sint-Pietersbasiliek zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Sai?
Vandaag, 23 apr. 2026, kost een verblijf bij Casa Sai van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 277, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Sai inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en 02.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Sai uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Sai?
Dit appartement ligt in Vaticaan, op 15 minuten wandelen van Vaticaanse Musea, Sint-Pietersbasiliek en Sixtijnse Kapel. Ook Piazza Navona en Sint-Pietersplein liggen op 3 km afstand. Station Cipro ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Milizie-Angelico Tram Stop is het 11 minuten wandelen.