Prachtig appartement gelegen in het hart van Monteverde, de oudste woonwijk van Rome, levendig en gastvrij, vol met restaurants, bars en winkels van verschillende soorten. Villa Doria Pamphili, het grootste park in Rome en Villa Sciarra, een monumentaal park, zijn de omgeving, waar u aangenaam een dag in de buitenlucht kunt doorbrengen of gewoon kunt ontspannen op de meest chaotische toeristische plekken. Verschillende bussen verbinden de buurt met de belangrijkste toeristische bezienswaardigheden van de stad (10 meter van de tram 8) Trastevere-Campo marzio-Venetië enz. Enz.
Modern appartement, onlangs gerenoveerd met designmeubilair en meubilair van internationale tentoonstellingen ... Appartement bestaat uit: hal woonkamer, woonkamer, slaapkamer, badkamer, keuken. Het kijkt uit op een tuin met een eettafel. Uitgerust met alle apparatuur, airconditioning, tv, wi-fi. Ideaal voor een stel met een kind of een jongen, de slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed. Aangenaam toegelaten dieren.
dit appartement ligt in Gianicolense, een wijk in Rome. Via del Corso en Via Veneto zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Circus Maximus en Villa Borghese. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Gianicolense/San Camillo Tram Stop - 3 min. wandelen
Station Rome Quattro Venti - 13 min. wandelen
Luchthaven Ciampino (CIA) - 41 min. rijden
Restaurants
Kerry Café
2 min. wandelen
Craft House
6 min. wandelen
Totem Garden Bar
7 min. wandelen
Pizza e Arrosticini
8 min. wandelen
Cafe Corrientes
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Art-house Monteverde?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Art-house Monteverde inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Art-house Monteverde uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Art-house Monteverde?
Dit appartement ligt in Gianicolense, op 1,4 km van Villa Doria Pamphili en op 5 km afstand van Campo de' Fiori en Piazza Navona. Ook Pantheon en Sint-Pietersbasiliek liggen op 5 km afstand. Gianicolense/San Camillo Tram Stop ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Gianicolense/Ponte Bianco Tram Stop is het 5 minuten wandelen.