Affittacamere Dianir ligt in Municipio VII, een wijk in Rome. Via Veneto en Via del Corso zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Circus Maximus en Villa Borghese. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per dag); kortingen beschikbaar
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisjes
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
3 etages
7 gebouwen
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Bureaustoel
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 22.30 uur en 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per dag (op 100 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen 22.30 uur en 03.00 uur
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4TLCDSSVZ
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Affittacamere Dianir Rome
Affittacamere Dianir Guesthouse
Affittacamere Dianir Guesthouse Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Affittacamere Dianir?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Affittacamere Dianir?
Vandaag, 15 apr. 2026, kost een verblijf bij Affittacamere Dianir van één nacht voor twee volwassenen op 20 apr. 2026 min. € 143, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Affittacamere Dianir inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.30 uur en 03.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Affittacamere Dianir uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Affittacamere Dianir?
Dit pension ligt in Municipio VII, op 0,7 km van Archeologisch park Appia Antica en op 5 km afstand van Via Appia Nuova en Ippodromo Capannelle. Anagnina Winkelcentrum ligt op 4,7 km. Station Giulio Agricola ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Subaugusta is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Affittacamere Dianir
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
MANUEL
23 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
MANUEL
5 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Marisa, Oakville
Reisde met partner
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The A/C was not working so it was quite hot at night.
Also the area was extremely noisy (lots of trafic throughout the entire night). Hard to sleep.
Staff was very nice. Room was quite big.
Marisa
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Cathrine
14 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cathrine
4 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Anna
15 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anna
5 nachten verbleven in december 2023
6/10 – Redelijk
Santino, Marzi
Zakenreiziger, Reisde met familie
22 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Per soggiorno breve buona, molto silenziose ,ottima pulizia ,servizio wc molto piccolo
Santino
1 nacht verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Brigid
Zakenreiziger
13 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brigid
6 nachten verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Vittorio
Reisde met familie
29 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulita e accogliente. Mi hanno chiamato per sapere l'orario di arrivo per il check-in. Loro molto cordiali e disponibili. Unica pecca, per il checkout, alle 8 circa, non abbiamo trovato nessuno, per fortuna uno degli ospiti ci ha aperto per lasciare le chiavi sul bancone altrimenti rischiavamo di perdere il treno.