Gehele woning

CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)

Fotogalerie voor CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)

Een zwembad met een golvend ontwerp, omringd door een hek en palmbomen.
Een balkon met een witte reling, een tafel en twee stoelen. Achtergrond met palmbomen en andere gebouwen.
Een binnenplaats met een wit hekwerk, palmbomen en een gebouw met een pannendak.
Een tweelaags huis met een witte balkonreling, blauwe treden en potplanten.
Een woonkamer met een bruine bank, een zwarte salontafel, een televisie op een houten dressoir, een plafondventilator, en een trap die naar een ander niveau leidt.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)

  • Vakantie Home, voor maximaal 6 personen
    Dit prachtige vakantiehuis voor 6 personen ligt in de gezellige wijk Lolita in Ciudad Quesada.

    Toeristenvergunningnummer: VT-484909-A
    NRA: ESFCTU00000305700077107900000000000000000VT-484909-A3

    OVER CH LOLITA CIUDAD QUESADA


    Dit prachtige vakantiehuis voor 6 personen ligt in de mooie wijk Lolita in Ciudad Quesada. Het huis is heel modern en heeft alles wat je nodig hebt om van je vakantie te genieten. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, een woonkamer en een goed uitgeruste keuken. Er is ook een grote, goed onderhouden gemeenschappelijke tuin met zwembad.

    De accommodatie wordt voorzien van beddengoed voor elk bed en 2 handdoeken per gast.

    Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan, afhankelijk van het ras, de grootte en het aantal. Houd er rekening mee dat er extra kosten in rekening kunnen worden gebracht.

    KENMERKEN VAN CH LOLITA CIUDAD QUESADA
    – 2 x tweepersoonsbed & 2 eenpersoonsbedden

    – 1 x gezinsbadkamer met bad, 1 x gastentoilet (beneden)

    – Volledig ingerichte keuken met vriezer

    – Airco in de woonkamer en slaapkamersffsda

    – Plafondventilatoren in alle slaapkamers en de woonkamer

    – Eettafel voor 4 personen

    – 2 comfortabele banken (3- en 2-zits)

    – Satelliettelevisie met Britse zenders

    – Terras aan de voor- en achterkant en achtertuinen met palmbomen

    – Wasmachine, droogfaciliteiten en strijkijzer

    – Gratis wifi

    – Barbecue buiten

    OVER CIUDAD QUESADA
    Ciudad Quesada ligt aan de Costa Blanca Zuid, op slechts 8 kilometer ten noorden van de populaire vakantiebestemmingen Torrevieja en Guardamar del Segura. Nabijgelegen plaatsen zijn onder andere Rojales en San Fulgencio.

    Ciudad Quesada is een superpopulaire keuze voor vakantiegangers die op zoek zijn naar een uitvalsbasis en rust voor hun ideale vakantie. Het is er het hele jaar door levendig en er zijn tal van voorzieningen, waaronder de eigen unieke attracties La Marquesa Golf Course en Aquapark Rojales, naast winkels, bars en veel restaurants.

    De geschiedenis van Ciudad Quesada is intrigerend, want het bestond eigenlijk pas sinds het begin van de jaren zeventig, toen een Spaanse ondernemer genaamd Justo Quesada Samper besloot zijn eigen stadje te stichten. De woonwijk groeide en groeide, en tegenwoordig staat het bekend en wordt het algemeen erkend als een echte Spaanse stad.

    LOKAAL VERVOER
    Het is makkelijk om vanuit de dichtstbijzijnde luchthavens naar Ciudad Quesada te reizen; vraag gerust naar onze luchthaventransfers van en naar Ciudad Quesada voor scherpe prijzen.

    Op de hoofdstraat van Ciudad Quesada rijden bussen en kun je taxi’s nemen. Vanuit Rojales kun je rechtstreeks naar Torrevieja, Guardamar, Alicante, Orihuela, Benejuzar, La Mata, La Marina, het ziekenhuis, enz.

    IN DE BUURT VAN CIUDAD QUESADA
    Veel bekroonde zandstranden met Blauwe Vlag liggen op slechts een paar minuten rijden in Guardamar del Segura. De woonwijk is mooi aangelegd met veel groen. Het uitzicht is prachtig: landinwaarts zie je de bergen, en het landschap rond Ciudad Quesada bestaat uit sinaasappelboomgaarden en de zoutmeren van Torrevieja.
    De hoofdboeker moet ouder zijn dan 25 jaar

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Rojales. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van La Mata en Playa de la Zenia. Rojales AquaPark en Flamingo Aquapark zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rojales
Meer vakantiehuizen in Rojales
Kaart
Ciudad Quesada, Comunidad Valenciana

In de buurt

  • Een roze meer met een houten steiger.
    Natuurpark Las Salinas de La Mata-Torrevieja
    8 min. rijden - 2.1 km
  • Rojales AquaPark
    8 min. rijden - 2.5 km
  • Parque Canada Marsa
    10 min. rijden - 4.2 km
  • La Marquesa Golf
    12 min. rijden - 3.9 km
  • Flamingo Aquapark
    13 min. rijden - 7.0 km

Lokaal vervoer

  • Elche/Elx Av Station - 25 min. rijden
  • Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Vista Lounge
    4 min. rijden
  • Quesada fish and chips
    4 min. rijden
  • Sukiyaki
    4 min. rijden
  • Burger King
    3 min. rijden
  • Chanades
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada) over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Rojales ligt op 1,8 km van Natuurpark Las Salinas de La Mata-Torrevieja en op 5 km afstand van Rojales AquaPark en Parque Canada Marsa. Ook Laguna de Torrevieja en La Marquesa Golf liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over CH Lolita Doña Pepa (Ciudad Quesada)

6,0

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

A lovely house but no sunbeds, umbrella or sunbathing allowed around the pool.

The agent was fantastic, couldn't do more or better to assist us, thank you. Unfortunately a weeks break chilling out by the pool sunbathing was a huge NO as no beds and no sunbathing allowed around the pool not even a towel on the grass. The house was lovely and spotlessly clean with everything you need, unfortunately they do not provide you with sunbeds or an umbrella for sitting in the back yard which was a bit depressing to sit in anyway due to the poor condition of the table and chairs with no shade and full of dead plant pot's 😢 The front terrace is nicely furnished and has shade but not ideal if you want a sunbathing holiday by the pool. The pool area is lovely and can be seen from the front terrace so you can have a swim and then chill out on the house terrace. We would stay here again if the back yard was sorted out and made more welcoming and usable.
6 nachten verbleven in juni 2022