Geheel appartement
Principe Marmolada 817/A
Verblijf aan de piste
Fotogalerie voor Principe Marmolada 817/A





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamers70 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Apartment “Kruma - Bankl 1” with Mountain View, Wi-Fi & Balcony
Holiday Apartment “Kruma - Bankl 1” with Mountain View, Wi-Fi & Balcony
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
De prijs is € 766
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 100
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT025044B453H6G9K9
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
529384
Over deze buurt

Rocca Pietore
In de buurt
Marmolada1 min. wandelen - 0.0 km
Dolomieten1 min. wandelen - 0.0 km- Kabelbaan Malga - Banc1 min. wandelen - 0.0 km
- Padon 2-skilift3 min. rijden - 2.5 km
- Serrai di Sottoguda4 min. rijden - 3.5 km
Restaurants
- Bar da Flora29 min. rijden
- Da Giorgio10 min. rijden
- Le Codole28 min. rijden
- Pizzeria Ristorante Costa28 min. rijden
- Ristoro Cesa Da Fuoch52 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Principe Marmolada 817/A
Beoordelingen
9,0





