Appartement Neuf Rénové ligt in Rive-de-Gier, op 24 km, 25 km en 35 km van respectievelijk de Zénith de Saint-Étienne, het Stade Geoffroy-Guichard en het Musée des Confluences. Het appartement heeft een balkon en gratis wifi. Dit appartement ligt op 38 km van het treinstation Lyon Perrache en op 39 km van het Musée Miniature et Cinéma.
Dit appartement bestaat uit 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed zijn in het appartement aanwezig.
Het Museum voor Schone Kunsten van Lyon en het Théâtre antique de Fourvière liggen op 40 km van het appartement, terwijl het antieke theater van Fourvière 40 km verderop ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven (Aéroport de Saint-Étienne - Bouthéon) ligt op 38 km van de accommodatie.
dit appartement ligt in Rive-de-Gier. Geniet van de prachtige natuur bij Parc Naturel Régional du Pilat en Nature Observation Center of Beurre Island. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Espace Zoologique Saint-Martin la Plaine en Centre Culturel Arménien Catholique. Centre Culturel Musulman en Yzeron Aventure zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rive-de-Gier
Saint-Etienne (EBU-Internationale luchthaven Saint-Etienne-Loire) - 36 min. rijden
Restaurants
Eclosion
7 min. rijden
Mc Do Rive De Gier
20 min. wandelen
Le Gaulois
7 min. rijden
Buffalo Grill
5 min. rijden
le cartusien
13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Newly renovated apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Newly renovated apartment?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Newly renovated apartment van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 82, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Newly renovated apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Newly renovated apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Newly renovated apartment?
Dit appartement in Rive-de-Gier ligt op 2 km van Parc Naturel Régional du Pilat en op 4,6 km van Espace Zoologique Saint-Martin la Plaine. Ook Chartreuse de Croix en L'hôpital Du Gier liggen op 15 km afstand. Station Rive-de-Gier ligt op 7 minuten wandelen.