Alojamiento Oye ligt in de bergen en vlak bij het vlonderpad in Rivas. Geniet van de prachtige natuur bij Cloudbridge Nature Preserve en Alexander Skutch-vogelreservaat. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Jardines Secretos en Mariposario Casa Alegría. San Gerardo's Birds - 'Garden of Hummingbirds' en Trapiche Dulce de la Montaña zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rivas
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Alojamiento Oye ?
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Alojamiento Oye van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Alojamiento Oye inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Alojamiento Oye uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Alojamiento Oye ?
Deze bed & breakfast ligt in de bergen, op 15 minuten wandelen van Jardines Secretos en Samaritan Xocolata. Ook Gevi Hot Springs en Quesos Canaán liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alojamiento Oye
5,4
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
5,0
Netheid
5,0
Voorzieningen
2,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Glyn
25 jan 2026
We had a wonderful stay here,
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Jacques
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Les hôtes étaient prévenant et à notre écoute.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Grace
20 jul 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten