Particuliere eigenaar
Del Prado Bilocale 213
Hostel in Riva Ligure
Fotogalerie voor Del Prado Bilocale 213





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 157
inclusief belastingen en toeslagen
12 feb - 13 feb
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
dit hostel ligt in Riva Ligure. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Spiaggia di Arma di Taggia en Baia delle Vele. Daarnaast kun je ook Museo Civico en Ariston Theater bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Piatti Tennis Center of kies voor een avondje uit bij Villa Regina Margherita.

Riva Ligure, Liguria
In de buurt
- Nautilus TDC - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Chiesa di Santo Stefano - 3 min. rijden - 1.8 km
- Spiaggia di Arma di Taggia - 4 min. rijden - 2.2 km
- Ariston Theater - 13 min. rijden - 11.6 km
- Casino Sanremo - 14 min. rijden - 12.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Il Vascello - 3 min. rijden
- Cronache del Mare - 3 min. rijden
- Skippy Bar - 11 min. wandelen
- Caravella - 3 min. rijden
- La Scogliera - 5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Del Prado Bilocale 213
Gelijkaardige accommodaties

Del Prado bilocale 105
Del Prado bilocale 105
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT008050A1FZV3LJ4L
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Del Prado Bilocale 213
Prado Two Room 213 Riva Ligure
Del Prado Two room Apartment 213
Del Prado Two-room Apartment 213 Apartment
Del Prado Two-room Apartment 213 Riva Ligure
Del Prado Two-room Apartment 213 Apartment Riva Ligure
421922
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10








