Een dakterras, een tuin en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Venezia. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een feestzaal
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Venezia bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 3 november tot 31 maart:
De bar/lounge
De wasserette
De vergaderruimtes
Het parkeerterrein
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 30 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT022153A1AYQXLZ94
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Venezia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 3 november tot 31 maart.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Venezia?
Ja, bij Hotel Venezia zijn honden en katten met een gewicht van maximum 30 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Venezia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Venezia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Venezia?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Porto San Nicolo en Spiaggia dei Sabbioni. Ook Garda Fort en Fierecongressi liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,6
Locatie
9,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 43 beoordelingen
10 - Uitstekend
27
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 43 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 43 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 43 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 43 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Wenche
5 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
The staff was good and friendly
Nice location
Good breakfast
Wenche
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Götz
14 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
super zentral mit Parkplatz
Götz
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Salim
29 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So close to the shore and loved swimming at the lake. So many things to do! There is biking and many water sports. Rentals right close by the hotel. The hotel was very helpful in finding delicious dining options. Would definitely stay here again!
Salim
Geverifieerd
8/10 – Goed
Oliver
12 mei 2025
Come$ T d früh :-(
Vielen Dank für diecM , . Ok,d Pohc b.k. E,ann
Oliver
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alex
31 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi schoon hotel Supper lokatie
Met eigen zwembad top
Alex
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Line
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flott opphold
Line
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna
25 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good stay
Good location to go for morning swim in the lake. Walking distance from everywhere. Good service
Anna
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Helmut
8 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chef und Personal außerordentlich freundlich; hervorragendes Frühstück; Nähe zum See top, hervorragendes Eis gleich in der Nähe; auch zu übriger Gastronomie nur ein paar Schritte. Pool mit toller Atmosphäre, umgeben von Bäumen, der laber eider nicht mehr nutzbar war.
Helmut
4 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Massimo
4 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Venezia a due passi dal centro
Arrivato con un amico per girare in MTB le ciclabili della zona. Comodissimo il parcheggio per l’auto ed il ricovero per le biciclette.
Pulizia impeccabile e ottima colazione.
Massimo
1 nacht verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ben
27 jul 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen
The pool at this hotel is very nice, with lush landscaping surrounding it, hiding the obligatory fence. It’s located across the path that leads directly to the lake shore. The hotel itself has very clean rooms, but they are very small. The lobby is up a flight of stairs from the beach path, and is not at all inviting. The check in counter is simply someone’s desk. The breakfast area is also struggling to define itself; it’s nondescript, and not attractive. Breakfast is not included in the rate, but on site parking is. The managers were extremely nice. But the POOL was great.
Ben
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rolf
23 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Gastgeber sind sehr freundlich und gingen auf unsere Wünsche ein.
Die Lage ist sehr zentral, der See liegt nur wenige Meter entfernt.
Rolf
14 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
27 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very friendly and helpful.
John
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Massimo
20 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale cortese e disponibile ci hanno seguito fin dall inizio indicandoci dove parcheggiare ,ci hanno accompagnati nella camera e il mattino seguente ci hanno illustrato cone funzionava la colazione. Nei nostri piccoli viaggi non eravamo mai stati cosi seguiti e coccolati.
Massimo
2 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fabio
15 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
La struttura si trova in una zona tranquilla e comoda a tutto (il lago, i locali, il centro storico). Il personale è gentilissimo e la piscina è molto bella e circondata da palme. Peccato che ci siano pochissime stanze con balcone (6 sul totale), nemmeno una con vista lago e la colazione forse non accontenterà chi ricerca un buffet con un'ampia scelta di prodotti.
Fabio
4 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarah
29 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super stay!
Super lille hotel. Perfekt beliggenhed!
Sarah
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gabry
28 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale molto gentile e disponibile. Bella terrazza dove fare colazione e Gentilissima la ragazza che la serviva. La colazione nella norma, c' era un po' di tutto. Camere pulite così come tutto il resto dell' albergo. Bella piscina circondata da palme. Direi che sicuramente ci tornerei.
Gabry
3 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
stina
21 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fatastic stay
Very nice hotel with a perfekt location. Great breakfast and wonderful pool and fantastic view from the roof top ☀️. We will be back!
stina
3 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
17 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle Lage, sehr nah am See, schöner Pool, super Frühstücksterasse und Frühstück, Parkplätze und super freundliches Personal sind nur ein paar Dinge die uns bestimmt wieder kommen lassen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nette und jederzeit hilfsbereite Gastgeber. Gutes Frühstück, schöne Lage, toller Pool.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
27 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mycket bra!!! Fantastisk personal!!!!
Kanonbra hotell, bättre än intrycket man får när man läser beskrivningen. Vänlig och tillmötesgående personal. Deras positiva anslag kombinerat med att anläggningen är fräsch och välordnad gör deras hotell till ett svårslaget alternativ.
John
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toller Pool, sehr nettes Personal, super Lage und Besitzer waren sehr bemüht den Aufenthalt so angenehm wie möglich zu grstallten...
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jan
17 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly people,swimming pool in a beautiful place, everything was nearby (lake, shops, restaurants
Jan
3 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliche und zuvorkommende Hotelbetreiber
Lage, Pool und Zimmer ideal
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien situé à quelques pas du lac et 15 minutes à pieds du centre
Parking à disposition
Accueil très sympathique et attentionné
Chambre agréable avec petit balcon sur le jardin
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
silvia
1 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bello bello bello
Hotel bello, confortevole e pulito. Personale squisito, disponibile e cordiale. Bellissima l'idea di lasciare un bollitore con the e tisane in camera a disposizione gratuita di chi soggiorna. Unica pecca, ma sono io che sono difficile, i cuscini non troppo comodi, ma sicuramente un dettaglio trascurabile. Anche la colazione ricca e abbondante sia dolce che salata. Lo consiglio vivamente sia per brevi soggiorni che per vacanze più lunghe. Torneremo sicuramente