Geheel appartement

Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy

Fotogalerie voor Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy

Slaapkamer
Woon- en eetkamer
Een gang met een trap, een deur en een meterkast.
Overige
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een salontafel en een aan de muur bevestigde televisie.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy

  • Ervaar het beste van Riva del Garda in dit appartement met 1 slaapkamer voor maximaal 4 gasten!

    Dit appartement op de derde verdieping ligt in het hart van Riva del Garda en biedt plaats aan maximaal 4 gasten.

    Binnen vind je een gezellige woonruimte met een tweezitsbank, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen. De keuken is uitgerust met een koffiezetapparaat, airfryer, vaatwasser, magnetron, koelkast en inductiekookplaat, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent is. Er is gratis wifi beschikbaar in het hele appartement.

    Slaapplaatsen
    Slaapkamer 1: De slaapkamer heeft een comfortabel tweepersoonsbed.
    Extra: De woonkamer is voorzien van een tweepersoonsslaapbank.

    Badkamer
    Badkamer 1: De badkamer is voorzien van een bidet, douche en toilet.

    Extra
    • Geschikt voor ouderen • In de stad • Lift • Modern • Wasmachine • Plafondventilator • Brandblusser • Gratis wifi • Betaald openbaar parkeren

    Locatie
    Dit vakantieappartement ligt op een toplocatie in het hart van het historische centrum van Riva del Garda. Op slechts een steenworp afstand van de accommodatie vindt u supermarkten, de promenade langs het meer en een verscheidenheid aan lokale restaurants voor uw gemak en ontspanning.

    De middeleeuwse Torre Apponale, de pittoreske Chiesa dell’Inviolata (beschouwd als de mooiste kerk van Trentino) en het schilderachtige Bastione di Riva liggen op slechts 2 minuten lopen van dit appartement. De Rocca van Riva met het Museo Civico ligt op 10 minuten lopen. Liefhebbers van het buitenleven kunnen hun hart ophalen met activiteiten als windsurfen, zeilen, mountainbiken en rotsklimmen, die allemaal binnen handbereik liggen. Voor wie op zoek is naar rustigere momenten biedt het wandelpad naar Belvedere della Grole een adembenemend uitzicht op het Gardameer en ligt op slechts 2 minuten lopen. Het gezinsvriendelijke strand Spiaggia Sobbioni en het nabijgelegen reptielenmuseum Reptiland liggen op 10 minuten rijden.

    Voor dagtripjes kunt u naar het charmante heuveldorpje Torbole sul Garda gaan, op slechts 10 minuten rijden, of de prachtige panoramische promenade langs het meer in Limone sul Garda verkennen, op ongeveer 30 minuten rijden. De dichtstbijzijnde internationale luchthaven is Valerio Catullo Airport, op ongeveer een uur rijden van het appartement.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Riva del Garda in het stadscentrum. Bezoek Porta San Marco en Torre d'Apponale, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strada del Ponale en Spiaggia dei Sabbioni. Arboreto di Arco en Cooperativa Agricola Possidenti Oliveti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Riva del Garda
Meer appartementen in Riva del Garda
Kaart
Riva del Garda

In de buurt

  • Piazza III Novembre
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Waterkrachtcentrale Ponale
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • La Rocca
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Fraglia Vela Riva
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Fierecongressi
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Mori - 32 min. rijden
  • Valerio Catullo Airport (VRN) - 83 min. rijden

Restaurants

  • Bella Napoli
    1 min. wandelen
  • Ristorante Pizzeria Nazionale
    3 min. wandelen
  • Bellavista
    4 min. wandelen
  • Ristorante Mediterraneo
    3 min. wandelen
  • SUD Sea Food and Pizza
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartamento Feva : Riva del Garda Old Town Apartment, Riva del Garda, Italy?

Dit appartement ligt in het centrum van Riva del Garda, vlak bij Piazza III Novembre, Porta San Marco en Torre d'Apponale. Piazza Catena en Piazza delle Erbe liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch