Is Rishirifuji een leuke bestemming voor een gezinsvakantie?
Overweeg het wandelvriendelijke Rishirifuji als je zit te denken aan een reis voor het hele gezin. Houden jullie wel van kampeerplekken, excursies en eilanden? Dan is dit een mooie bestemming voor jullie vakantie. Vlieg naar Rishiri (RIS), het dichtstbijzijnde vliegveld, of Wakkanai (WKJ), op 48,6 km van het stadscentrum.
Wat is de beste accommodatie voor een gezinsuitstapje naar Rishirifuji?
Ryokan SAIHOKUTEI is een pension met gratis parkeerplaatsen en gratis wifi, en een zeer populaire keuze bij gezinnen op Expedia. Tanakaya Hinageshikan is ook een goede keuze voor een uitstapje met kinderen.
Wat is de beste tijd van het jaar om met mijn gezin op reis te gaan naar Rishirifuji?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en september, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van -2 °C De maanden met de meeste sneeuw in Rishirifuji zijn januari, februari, maart en december. Deze maanden valt er gemiddeld 77 cm sneeuw.
Wat kun je samen met je gezin in Rishirifuji zoal zien en ondernemen?
Tijdens je vakantie in Rishirifuji met je gezin kun je hier attracties zoals Nationaal park Rishiri-Rebun-Sarobetsu, Pon-berg en Minamihama Moeras bezoeken. Maak ook zeker tijd voor leuke activiteiten zoals Warmwaterbron van Rebun en Park van Wakkanai.