Particuliere eigenaar

Hammocks - Hamacas

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Eenvoudige kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 twijfelaar onderschuifbed en 1 Twijfelaar

Eenvoudige slaapzaal

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standaard kamer, gemengd

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoons stapelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hammocks - Hamacas ligt aan het strand in Riohacha. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Parque José Prudencio Padilla en Strand van Riohacha. Bekijk onze reisgids voor Riohacha
Kaart
Calle 2 # 9-62, RÍOHACHA, La Guajira, 440001

In de buurt

  • Parque José Prudencio Padilla
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Catedral de Nuestra Señora de los Remedios
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Strand van Riohacha
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Nicolás de Federman Park
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Historische Pier
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Riohacha (RCH-Almirante Padilla) - 11 min. rijden

Restaurants

  • Malecon playa bar
  • La Casa Del Marisco
  • Mantequilla Restaurante
  • sazón internacional
  • Restaurante La Cascada

Over deze accommodatie

Hammocks - Hamacas

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Overweeg een verblijf bij Hammocks - Hamacas en geniet van dagelijks een gratis receptie, een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
    • Bagageopslagruimte

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.00 uur: COP 13.000 voor volwassenen en COP 13.000 voor kinderen
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Aan het strand

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je COP 15000 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer COP 13000 voor volwassenen en COP 13000 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: COP 15000 per huisdier, per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 50445

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hammocks - Hamacas?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 15000 per huisdier, per nacht.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij Hammocks - Hamacas zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Hammocks - Hamacas inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hammocks - Hamacas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hammocks - Hamacas?

Dit hotel ligt aan het strand, vlak bij Parque José Prudencio Padilla en Catedral de Nuestra Señora de los Remedios. Ook Strand van Riohacha en Historische Pier liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk