Geheel appartement·Particuliere eigenaar

chale leblon

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • 24/7 receptie
  • Bar
De huidige prijs is € 226
inclusief belastingen en toeslagen
28 mei - 29 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt informatie over het elektrische deurslot.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie, elektrisch deurslot

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van BRL 50 per accommodatie, per week (maximum BRL 100 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schoonmaakkosten: BRL 150 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 50 per accommodatie, per week, maximum BRL 100 per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij chale leblon?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 50 per accommodatie, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij chale leblon?

Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij chale leblon van één nacht voor twee volwassenen op 28 mei 2026 min. € 226, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij chale leblon inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij chale leblon uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat chale leblon?

Dit appartement ligt in Leblon, op 10 minuten wandelen van Rua Dias Ferreira en Strand van Leblon. Ook Praia Ipanema en Copacabana Beach liggen op 5 km afstand. Metrostation Antero de Quental ligt op 6 minuten wandelen en naar Jardim de Alah - Leblon Station is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,0

Netheid

9,4

Voorzieningen

4,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

EDUARDO

Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
O apartamento é super novo, espaçoso e muito confortável. A localização é incrível, pertinho dos melhores bares do Leblon.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos

4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARCO A

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Charles

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karen

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rodrigo

Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
4 nachten verbleven in september 2024