Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Over deze buurt
dit appartement ligt in Copacabana, een wijk in Rio de Janeiro. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Shopping Tijuca. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Copacabana Beach en Praia Ipanema. Botanische tuin van Rio de Janeiro en Museu do Amanhã zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rio de Janeiro
Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 18 min. rijden
Restaurants
Alloro al Miramar
2 min. wandelen
Flora Café
3 min. wandelen
Bar e Restaurante Ellas
2 min. wandelen
Emile
4 min. wandelen
Grill Inn Restaurante
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704 van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 275, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704?
Dit appartement ligt in Copacabana, op 10 minuten wandelen van Avenida Atlântica en Copacabana Beach. Praia Ipanema ligt op 1,3 km. Estação 1 Tram Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Cantagalo is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Flat in Copacabana 4 Minutes From the Beach Sf704