Een gezellig modern vakantiehuis omgeven door prachtige natuur en diverse buitenactiviteiten, vooral populair bij wintersporters.
Het houten huis is goed uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een leuke vakantie met familie of vrienden.
Het vakantiehuis biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergketen en de Noorse natuur. In de omgeving zijn er mogelijkheden voor verschillende activiteiten, zoals mountainbiken, wandelen, golfen en vissen (visvergunning vereist). Langlaufloipes liggen op slechts 100 m van het huis, en het skicentrum in Sjusjøen ligt op slechts 10 minuten rijden. Dit is zeer gezinsvriendelijk en biedt fietsverhuur in de zomer en skipistes voor alle leeftijden in de winter.
Kijk uit naar een heerlijke vakantie in Sjusjøen.
- Gratis parkeren op locatie
- Stroom exclusief
- Niet te huur voor jeugdgroepen
- Enkel te huur i.v.m. vakantie
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 200.00 NOK/p.p. per verblijf
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Ringsaker. Bezoek Sjusjoen Skisenter en Nordseter als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Sjusjøen en Kroksjøen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Olympiapark of Lysgardsbakken Stadion. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Sjusjøen
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom lovely home in Sjusjøen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 bedroom lovely home in Sjusjøen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom lovely home in Sjusjøen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 bedroom lovely home in Sjusjøen?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 0,9 km van Sjusjøen en op 4,2 km van Kroksjøen. Ook Sjusjoen Skisenter en Sør-Mesna liggen op 10 km afstand.