Geheel appartement
La Cala-Flores Beach by Stay Belonio
Appartement voor zon, zee en strand
Fotogalerie voor La Cala-Flores Beach by Stay Belonio





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamers120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Cala-Flores Beach by Stay Belonio
La Cala-Flores Beach by Stay Belonio
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
De prijs is € 381
inclusief belastingen en toeslagen
3 mrt - 4 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000290250002937070000000000000000VUT/MA/883334, VUT/MA/88333
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

La Cala del Moral, Málaga
In de buurt
- Playa de la Cala del Moral2 min. wandelen - 0.2 km
- Acantilados y Túneles de El Cantal8 min. wandelen - 0.7 km
- Cueva del Tesoro10 min. wandelen - 0.9 km
- Playa de Rincón de la Victoria11 min. wandelen - 1.0 km
- Rincón de la Victoria Centro Comercial18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Estación de Torremolinos - 28 min. rijden
- Metrostation La Malagueta - 32 min. rijden
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 34 min. rijden
Restaurants
- Lacaliza16 min. wandelen
- Mi cielito14 min. wandelen
- Tequila Rock Taco18 min. wandelen
- Casa Kiko16 min. wandelen
- Chef’s Burger17 min. wandelen







