Hotel Dream ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation in Rimini. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Rimini en Spiaggia libera. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Italia in Miniatura en Go-kart Pista Miramare. Fiabilandia en Waterpark Beach Village zijn ook een bezoek waard. In de buurt is genoeg te doen. Zorg dus dat je tijd vrijmaakt voor een bezoek aan een warmwaterbron of voor een outdooractiviteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Viale Tirrenia 10, Rimini, RN, 47924
In de buurt
Strand van Rimini
8 min. wandelen - 0.7 km
Fiabilandia
3 min. wandelen - 0.3 km
Spiaggia libera
5 min. wandelen - 0.5 km
Rimini Terme
16 min. wandelen - 1.4 km
Lungomare Giuseppe di Vittorio
3 min. rijden - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Rimini Miramare - 6 min. wandelen
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 6 min. rijden
Restaurants
Guido
5 min. wandelen
Ristorante Il Toro
3 min. wandelen
Osteria Le Delizie
5 min. wandelen
Savage Rimini - Caffè & Bistrot
4 min. wandelen
Pizza Italia
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Dream
Hotel vlak bij Strand van Rimini
Geniet van een terras, een koffiebar/café en een bar bij Hotel Dream. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Vergaderruimtes, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
Rookvrije accommodatie, een lift en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Dream zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals kluisjes.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 3.5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 8.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
Betaald parkeren (openlucht): EUR 10 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 3.5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 8.0 per dag
Diner: EUR 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Dream?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 3.5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Dream?
Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Dream van één nacht voor twee volwassenen op 10 sep. 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Dream inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Dream uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Dream?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Fiabilandia en Strand van Rimini. Ook Spiaggia libera en Rimini Terme liggen op een kwartiertje wandelen. Station Rimini Miramare ligt op 6 minuten wandelen.