Aqua Hotel bevindt zich in Marina Centro, een wijk in in Rimini, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Bezoek Federico Fellini-park en Tiberiusbrug, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Rimini en Lido San Giuliano. Reis je met kinderen? Mis dan Italia in Miniatura niet of ga naar Misano World Circuit Marco Simoncelli om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Ben je graag buiten? Dan zit je goed in deze regio. Een potje golf of het afleggen van wandel- en fietsroutes, het kan hier allemaal. Bekijk onze reisgids voor Rimini
Viale Paolo Mantegazza, 12/14, Marina Centro, Rimini, RN, 47921
In de buurt
Viale Vespucci
2 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Rimini
8 min. wandelen - 0.7 km
Reuzenrad van Rimini
13 min. wandelen - 1.1 km
Federico Fellini-park
2 min. wandelen - 0.2 km
Viale Regina Elena
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Rimini - 19 min. wandelen
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 23 min. rijden
Restaurants
Tiki 26
7 min. wandelen
Caffé Pascucci
2 min. wandelen
Bistrot del Mare
7 min. wandelen
Ex Beer Cafe
5 min. wandelen
Caffe' Vespucci
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aqua Hotel
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid in een winkelbuurt
Op een steenworp van Strand van Rimini biedt Aqua Hotel een terras, een tuin en een speeltuin. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant Aquainbocca serveert lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een spelletjesruimte en een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en meertalig personeel
Rookvrije accommodatie, hulp bij uitstappen/tickets en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle 96 kamers zorgen voor volop comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: EUR 9 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Aquainbocca
Dingen om te doen
Bubbelbad
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentieruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Smart-tv
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 01 juni tot 15 september:
Één van de eetgelegenheden
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9 voor volwassenen en EUR 9 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 30 september
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Aqua Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Aqua Hotel?
Vandaag, 1 sep. 2026, kost een verblijf bij Aqua Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 28 sep. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Aqua Hotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Aqua Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Aqua Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Aqua Hotel?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Rimini ligt in een winkelbuurt, op 10 minuten wandelen van Viale Vespucci en Strand van Rimini. Ook Federico Fellini-park en Piazzale John Fitzgerald Kennedy liggen op 10 minuten wandelen. Station Rimini ligt op 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.