Hotel Ribe ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Ribe. Bezoek culturele hoogtepunten Ribe VikingeCenter en Ribes Vikinger. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfclub van Ribe en Vester Vedsted Vingård. Reis je met kinderen? Overweeg dan Ribe Fritidscenter en Waddenzeecentrum. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ribe
Herberg met een gezinsvriendelijk beleid in het stadscentrum
Bij Hotel Ribe zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een speeltuin en een spelletjesruimte. Probeer zeker een maaltijd bij het plaatselijke restaurant met lokale gerechten. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en een balzaal
Kranten in de lobby, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bagageopslagruimte
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Ribe zorgen voor veel comfort met gratis wifi en roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 250 meter van de accommodatie
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: DKK 95 voor volwassenen en DKK 65 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Speeltuin
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Geen schoonmaakservice
Hulp met excursies en tickets
Buiten
Barbecue
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
1 gebouw
Balzaal
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Roomservice
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.30 uur tot 15.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je DKK 135 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer DKK 95 voor volwassenen en DKK 65 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: DKK 135 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
De accommodatie berekent een toeslag op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ribe?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van DKK 135 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ribe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ribe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Ribe?
Dit gezinsvriendelijke pension in Ribe ligt in de historische wijk, vlak bij Hans Tavsens Huis, Kathedraal van Ribe en Hans Adolf Brorson Standbeeld. Ribe Domkerk Burgertoren en Standbeeld Hans Tausen liggen op enkele stappen afstand. Station Ribe ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Ribe Nørremark is het 27 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.