Maritime Hotel Aparts ligt in Rhodos. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Rhodos. Ga naar Faliraki-strand en Kallithea-strand als je liever de natuur intrekt. Faliraki-waterpark en Bijenmuseum zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals paardrijden of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rhodos
Dit aparthotel heeft niet alleen 2 buitenzwembaden, maar ook een restaurant en een bar/lounge. Parkeren is gratis. Je vindt er ook een poolbar, een snackbar/deli en een koffiebar/café. Elk aparthotel heeft wifi (toeslag) en een gemeubileerd balkon. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een televisie, roomservice (beperkte tijden) en lakens van Egyptisch katoen zijn enkele van de overige voorzieningen.
Maritime Hotel Aparts heeft 46 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer heeft een douche met een regendouche. Tegen betaling kan wifi op de kamers worden aangeboden. Een strijkplank/strijkijzer en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 2 per dag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (EUR 2 per nacht)
De wifi in gemeenschappelijke ruimtes is beperkt tot 1 apparaat
Voor de wifi geldt een apparaatlimiet van 1
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 5 meter afstand
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 11.00 uur: EUR 8 tot 8 voor volwassenen en EUR 5 tot 5 voor kinderen
Beperkte roomservice
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Tv
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd balkon
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Hulp met excursies en tickets
Kapsalon
Kluisje (toeslag)
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Meertalig personeel
Portier
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Fitnesscentrum (partneraccommodatie) in de buurt
Paardrijden in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
2 gebouwen
3 etages
46 units
Fietsenverhuur
Gebouwd in 1990
Receptieruimte
Traditionele architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 28 september tot 31 oktober.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer EUR 8–8 voor volwassenen en EUR 5–5 voor kinderen
Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 2 per dag (maximaal aantal toestellen: 1, bedrag kan variëren)
Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 2 per nacht (maximaal aantal toestellen: 1, bedrag kan variëren)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 35 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor airconditioning: EUR 8 per dag
Toeslag voor kamerkluis: EUR 10 per week
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maritime Hotel Aparts Rhodes
Maritime Hotel Aparts
Maritime Aparts Rhodes
Maritime Aparts
Maritime Hotel Aparts Rhodes
Maritime Hotel Aparts Aparthotel
Maritime Hotel Aparts Aparthotel Rhodes
Veelgestelde vragen
Beschikt Maritime Hotel Aparts over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Maritime Hotel Aparts?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij Maritime Hotel Aparts van één nacht voor twee volwassenen op 1 mei 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Maritime Hotel Aparts?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Maritime Hotel Aparts inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Maritime Hotel Aparts uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Maritime Hotel Aparts?
Dit aparthotel in Rhodos ligt op 2 km afstand van Kieselstein, Kremasti Strand en Bijenmuseum. Ook Filerimos (berg) en Strand van Ialyssos liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Maritime Hotel Aparts
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 45 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 45 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Benjamin, Denderwindeke
9 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leve Kremasti!
Komen hier al jaren. Ligt dicht bij de luchthaven onder de aanvliegroute maar daar wen je snel aan. zeer goedkoop verblijf met zwembad, mooie tuin en gratis parking.
Benjamin
6/10 – Redelijk
Katrin
1 aug 2025
Positief: Netheid
Leckeres Essen an der Bar, großes Zimmer, allerdings in die Jahre gekommen, der Pool ist gut, aber mit defekten Fliesen.
Uns haben die Flugzeuge nicht gestört, auch wenn sie zugegenermasswn
Katrin
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
mohamed
Reisde met familie
29 jun 2025
Negatief: Comfort kamer
Familie hotel på budsjett
Helt greit sted å overnatte. Det var litt slitt hotel med noe forbedringsmuligheter. Flott bassen og bar som vi kunne bruke på dagtid. Er must med ac, der det tilkommer ca 50 euro. Vi var en familie på 5 som betalte ca 6500kr for en uke. Dette er et kupp i forhold til budsjett.
mohamed
7 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Nevin
27 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Nevin
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
CLARE
Reisde met partner
24 sep 2024
Positief: Voorzieningen
Everything what a hotel should be. Clean, great pool and pool area lovely staff, couldn't fault it. Would definitely stay again
CLARE
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
T A
Reisde met familie
19 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Regular daily cleaning
Friendly staff, close to the airport, beach and local supermarkets.
Room is cleaned every single day.
Rodos is 20 minutes in the bus and the bus stop is just outside the hotel.
T A
9 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
Patrik
Reisde met familie
9 jul 2024
Negatief: Comfort kamer
Patrik
13 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Ioannis
Zakenreiziger
29 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ioannis
1 nacht verbleven in januari 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Firas
Zakenreiziger, Reisde met familie
1 sep 2023
Negatief: Netheid, comfort kamer
Firas
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Andrew
3 aug 2023
Andrew
1 nacht verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Henric
28 jul 2023
Henric
1 nacht verbleven in juli 2023
6/10 – Redelijk
Ferit
Reisde met familie
10 jul 2023
Positief: Netheid
cute hotel kremasti
The lady at the reception has very good communication, I give her five stars:)
She gave us little tips for the Rhodes tour and we felt like we were at home.
Thanks for everything:)
Ferit
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Suzanne
9 jul 2023
Suzanne
1 nacht verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
David, McMurray
Reisde met familie
8 aug 2022
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This property double booked our room. We were not able to stay there yet we paid expedia on line in advance They have no explaination and we’re not honest in their explaination. This happened to another family who arrived there too . They should not be able to use expedia if they do this deliberately as regular practice
David
2 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Amy Elaine
14 jul 2022
Amy Elaine
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
A elaine
14 jul 2022
A elaine
3 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
11 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Barbara
15 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer zur Straße nicht zu empfehlen!
Das Hotel liegt direkt an der Hauptstraße Richtung Flughafen und mein Zimmer ging direkt zur Straße. Es war leider unglaublich laut so dass ich eine schlaflose Nacht hatte.
Barbara
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Kwong Yew
26 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kwong Yew
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
14 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
👍 The hotel staff are very friendly and helpful, so much so, I feel bad about moaning below. But this is an honest review.
👎 The kitchenette area is very basic, with only a few pots and pans, with odd plates and NO cooking utensils. I asked for a spatula at reception and they said use a fork !
I would expect this if I was camping, but not in a self catering hotel.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Christian
13 jul 2019
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice simple hotel close to the airport
Nice straff! Great breakfast
Christian
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geir Arne
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geir Arne
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Niclas
10 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Niclas
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2018
6/10 – Redelijk
Gillian
4 okt 2018
Positief: Personeel en service
Adequate for a short stay
Stopped here briefly before an early morning flight. It was adequate & reasonably priced. But I wouldn’t want to stay more than one night. No decent food within walking distance. Staff were nice, but note there are extra charges for wifi & air conditioning!