Fotogalerie voor Apartment Am Birnbaum, 25 sqm, 1 living/sleeping room, max. 4 people





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 256
inclusief belastingen en toeslagen
16 okt - 17 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment, very quiet location.
Apartment, very quiet location.
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
63927581
Over deze buurt
dit appartement ligt aan een rivier in Reutlingen. Bezoek Hammetweil en AlbThermen als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Schönbuch Natuurpark en Eduard-Mörike-Weg Wandelgebied. Oude Botanische Tuin en Freizeitpark Traumland zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, rotsklimmen en wandelen.
Reutlingen
In de buurt
- Outletcity Metzingen - 10 min. rijden - 10.3 km
- AlbThermen - 17 min. rijden - 21.0 km
- Kasteel Lichtenstein - 19 min. rijden - 18.6 km
- Panorama Therme Beuren - 25 min. rijden - 23.3 km
- Messe Stuttgart - 28 min. rijden - 34.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Sale E Pane - 8 min. wandelen
- Barfüßer - Die Hausbrauerei - 9 min. wandelen
- Ristorante Pfauen - 7 min. wandelen
- Alfredo Alte Mühle - 7 min. wandelen
- Herr Dang - 9 min. wandelen