Solimar Dias
Hotel aan het strand met een buitenzwembad, voor het hele gezin
Fotogalerie voor Solimar Dias





Beoordelingen
7,8 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven
Alle foto's voor Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden laden

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Gratis babybed
Een koelkast
Plasmatelevisie
Een haardroger
Badjassen
Alle foto's voor Familiekamer laden

Familiekamer
Hoogtepunten
Gemeubileerd balkon
Geluidsisolatie
Klimaatregeling
Gratis babybed
Een koelkast
Plasmatelevisie
Een haardroger
Badjassen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Palea Eo Rethimnou Irakliou, Rethymno, Crete, 74100
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Dias by Azul Collection
Dias by Azul Collection
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- All-inclusive
- Kinderzwembad
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
- Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 3 per uur (bedrag kan variëren)
- Toeslag voor kamerkluis: EUR 3 per dag
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Solimar Dias Hotel Rethymnon
Solimar Dias Hotel
Solimar Dias Rethymnon
Solimar Dias Hotel All Inclusive Rethymnon
Solimar Dias Hotel All Inclusive
Solimar Dias All Inclusive Rethymnon
Solimar Dias All Inclusive
All-inclusive property Solimar Dias Hotel - All Inclusive
Solimar Dias Hotel - All Inclusive Rethymnon
Solimar Dias Hotel
Solimar Dias All Inclusive
Solimar Dias Hotel
Solimar Dias Rethymno
Solimar Dias Hotel Rethymno








