Cressa Suites - Adults Only

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 137
inclusief belastingen en toeslagen
13 jun - 14 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Kamer

  • 30 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 2 slaapkamers, terras (King Suite)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 40 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe suite, terras (Exterior Hot Tub)

  • 30 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Cressa Suites - Adults Only bevindt zich in Old Town, een wijk in Rethymnon, en ligt vlak bij het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Georgioupolis en Gemeentetuin van Rethimnon. Daarnaast kun je ook Museum voor Geschiedenis en Volkskunst van Rethymnon en Erofili-theater bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Paleontologisch Museum en Rethimno Kart zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Rethymnon
Kaart
48, Nikiforou Foka Str, Rethymno, 74100

In de buurt

  • Venetiaanse Poort van Rethimnon
    Venetiaanse Poort van Rethimnon
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Fortezza
    Fortezza
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Gemeentetuin van Rethimnon
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Rimondi-fontein
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Stadhuis van Rethimnon
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 73 min. rijden

Restaurants

  • HASIKA
    3 min. wandelen
  • Ali Wafi’s
    1 min. wandelen
  • Saffron - Indian & Chinese Restaurant
    3 min. wandelen
  • Bankery
    4 min. wandelen
  • Skrik | The Good Hood Spot
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Cressa Suites - Adults Only

Hotel vlak bij Venetiaanse Poort van Rethimnon
Bij Cressa Suites - Adults Only zijn er de volgende voorzieningen: 10 strandbars, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Avontuurlijke reizigers kunnen windsurfen bij dit hotel. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, rookvrije accommodatie en een receptieruimte
  • Bagageopslagruimte, watersportuitrusting en hulp bij uitstappen/tickets
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Cressa Suites - Adults Only bieden voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
  • Badkamers met designer toiletartikelen en haardrogers
  • Flatscreentelevisies met satellietzenders
  • Waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Eten en drinken

  • 10 strandbars
  • Een bar/lounge
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Privépicknicks
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Bubbelbad
  • Watersportuitrusting
  • Windsurfen

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice

Buiten

  • Dakterras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Telefoon voor personen met een auditieve beperking

Meer

  • 1 gebouw
  • 3 etages
  • Receptieruimte
  • Rookvrije accommodatie

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Badjassen
  • Designer toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Champagneservice
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Gratis mineraalwater
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 14.00 uur.

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Tussen november en maart is de receptie beperkt geopend. Je dient vooraf afspraken te maken over de inchecktijden.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen die jonger zijn dan 15 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 15 jaar of ouder zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 90 per voertuig (enkele reis)
  • Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Kinderen t/m 15 jaar worden in deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cressa Suites - Adults Only?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Cressa Suites - Adults Only?

Vandaag, 1 jun. 2026, kost een verblijf bij Cressa Suites - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 13 jun. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Cressa Suites - Adults Only inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Cressa Suites - Adults Only uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.

Biedt Cressa Suites - Adults Only een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 90 per voertuig.

Waar staat Cressa Suites - Adults Only?

Dit hotel ligt in Old Town, op 10 minuten wandelen van Gemeentetuin van Rethimnon en Venetiaanse Poort van Rethimnon. Agios Frangiskos-kerk en Valide Sultana-moskee liggen op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cressa Suites - Adults Only

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,8

Locatie

9,6

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 43 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 43 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gregory

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location , friendly staff , nice breakfast
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juergen

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wunderbare Unterkunft mit toller Gastgeberin. Sehr gutes Frühstück auf der Dachterrasse mit Rundumblick auf die Stadt und die Berge. Sehr tmzentral und trotzdem ruhig.
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So ein schönes, kleines, gemütliches und charmantes Hotel. Evi und Sally haben uns toll umsorgt. Das Frühstück auf der Dachterrasse war ein Highlight. Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Das Hotel liegt in einer ruhigeren Seitengasse der schönen Altstadt. Hinweis: man kann mit dem Auto oder Taxi nicht ans Hotel fahren. Daher vorher prüfen, an welcher Stelle man aussteigt.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gary

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is located in the Old Town. There are only six rooms and so there isn't anyone there full time- they request that you tell them when you plan to arrive. We have a good sized room with a private deck. On the deck there is a very large Jacuzzi, though we didn't use it. A large umbrella provides shade. There is a table and chairs where it is pleasant to eat breakfast or you can go up to the roof and dine there in the sun. There is also a folding contraption that you can use to dry your towels or clothes. There is an exercise ball and two inflated lounge chairs. The king sized bed (actually two singles attached and sharing the blanket) is very comfortable [if you like firm mattresses - most Brits won't like the level of firmness]. The shower, toilet and sink are all in separate areas. The shower is large and very good. It is totally enclosed so there is no risk of water getting on the floor of the room. If you use hair conditioner bring your own as it's not provided (skin moisturizer is however). The breakfast is delivered to you in a basket. You call down after 8:00 AM for it. It is good but of course you don't have the multitude of choices that a hotel's breakfast buffet offers. For example it has only white bread not the whole grain we prefer.
2 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Johanne Lila

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

A vacation you want to get home from

Are you excited to go on vacation to do some cleaning? No? Me neither! But that is what I got to do BOTH nights of this stay. I had splurged to get the outdoor-hottub room, because I truly needed a calm and relaxation. I arrived at a hottub that was filthy. Spend an hour the first night cleaning. The whole outdoor area looked like a bar fight. The space below the tub like someone had bashed it in. The lounge chair deeply disgusting with mold. Even the parasol had a giant tare. It looked nothing like the photos on the site. The next day? Dirty all over. Turns out the place was renovating?? Meaning zero access to the promised spaces, like the rooftop. Or even the ‘private’ outdoor space since there was builders looking in from literally both below and above. Noone cared to clean for the guest after the day of building work. It was like they hadn’t cared to do their maintenance during the winter and didn’t give a crap about doing it to full inconvinience for paying guest now. Couldn’t help but wonder if the pitside was so filthy - how clean was the inside really? Also, I have a concussion. I asked specifically and repeatedly if calm was available. Sure, they said. Hint: Builders, hammers - not calm. I have rarely felt so disrespected and luke they thought we were complete idiots to be taken advantage of. Really sad and disappointed.
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Johanne Lila

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

A vacation you want to get home from

Are you excited to go on vacation to do some cleaning? No? Me neither! But that is what I got to do BOTH nights of this stay. I had splurged to get the outdoor-hottub room, because I truly needed a calm and relaxation. Instead, I arrived at a hottub that was filthy. Spend an hour the first night cleaning. The whole outdoor area looked like a bar fight. The space below the tub like someone had bashed it in. The lounge chair deeply disgusting with mold. Looked like they consistently emptied the tub onto the floor? Hot tip: Don’t have fabric chairs there, then! Even the parasol had a giant tear in the fabric. It looked nothing like the photos on the site. The next day? Dirty all over. Turns out the place was renovating?? Meaning no access to the promised spaces, like the rooftop. Or even the socalled private outdoor space, since there was builders looking in from literally both below and above. But obviously also meaning very dirty. No one seemed to care to clean for the guest after the day of building work. It was like they hadn’t done their maintenance during the winter and did it now instead to full inconvinience for paying guest. Couldn’t help but wonder if the outside was so dirty - how clean was the inside really? Also, I have a concussion. I asked specifically and repeatedly if calm was available. Sure, they said. Hint: Builders, hammers - not calm. There was a lot of other smaller inconviniences, all adding up to me giving up even mentioning them. Sad…
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay. Friendly staff. Good old town location.
3 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ignacio

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hotel pequeñito con encanto en casco viejo

Hotel pequeñito con encanto llevado por una gente super amable y agradable situado en pleno casco histórico. No hay ascensor y el mobiliario es justito, pero nos atendieron tan bien que quedamos encantados. Parking solo fuera del casco histórico.
2 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great hotel and staff

Very nice hotel with a great and helpfull staff. Always available and pleasant. The morning basket on the roof top terrass was really really nice:-).
5 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aman

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Good Hotel in a Good Location

Hotel is located in the "Old Town" section of the city. A taxi was able to drop us a short walk away from the hotel. Great location, clean, and friendly staff made our stay very comfortable.
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

JORDAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bon séjour

Bon séjour passe dans cet hôtel pour 1 nuit La responsable était super sympa et nous a accueillis avec le sourire et pleins de conseils notamment sur les excursions proposées
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Max

Positief: Netheid, personeel en service
Zoe und Konstantina geben sich zwar große Mühe und waren sehr nett. Dennoch vermittelt die Unterkunft über die Webseite und Bilder einen anderen Eindruck als den vor Ort. Schade fanden wir: -dass die Handtücher erst standardmäßig nach 3 Tagen ausgewechselt werden - dass es auf den Zimmern nur zwei Tassen gibt, keine Gläser - dass das Zimmer nicht gereinigt wird (wsl. auch erst nach 3 Tagen Aufenthalt) - dass es sehr laut ist abends (da mitten in der Altstadt) - dass der Lüftabzug in der Dusche sehr laut war (offensichtlich kaputt) - dass das Frühstück immer dasselbe ist (nach 2 Tagen will man es eigentlich nicht mehr) - dass einiges der Ausstattung von Ikea ist (kein Problem, aber dann hat es wenig mit „luxury“ zu tun) - dass keine Strand-Handtücher angeboten werden und - dass der kleine Kühlschrank auch auf der höchsten Stufe nicht kühlt. Das Haus ist ganz süß und das Personal sehr nett, aber eine luxury Suite ist es leider nicht. Dementsprechend ist der Preis auch nicht gerechtfertigt :( Danke trotzdem für den angenehmen Aufenthalt in Rethymno.
3 nachten verbleven in oktober 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Proximity to centre Amazing customer service Pre packed breakfast to take away because of our early departure Netflix comfortable bed
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nikolas

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Very satisfied!

Excellent. Very clean and value for money hotel.
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Giselia

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excepcional hotel

Hotel excepcional, localização ótima, apartamento novo e espaçoso. Banho maravilhoso, café da manhã gostoso. Só elogios!
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super location right at the harbor. Seaview is a must.
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good stay in the old town part of Rethimno. Easy to get to from the bus stop and close to shops and restaurants.
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sarastamey

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and comfy bed. We loved our terrace with jetted tub. Everyone friendly and helpful. Wish we’d had more days there
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was just perfect - room, terrace with hot tub and breakfast
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Cressa Corona Bouique Hotel ist ein kleines aber sehr feines Hotel, mitten in der Altstadt von Rethymno. Wir sind durch Zufall auf dieses Hotel gekommen und waren begeistert. Dieses Hotel mit nur einigen Zimmern ist mit sehr viel Liebe zum Detail eingerichtet und wird vom professionellem und sehr netten Personal geführt. In einer ruhigen Gasse gelegen, sind alle wichtigen Dinge wie Restaurants, Busbahnhof, Märkte, Läden, Sehenswürdigkeiten und die Altstadt in unmittelbarer Nähe. Selbst der Strand ist nur 15 Gehminuten entfernt. Wir hatten das Zimmer mit der Terrasse und außenliegendem Whirlpool gebucht und waren überwältigt. Das Zimmer ist liebevoll modern eingerichtet und die Terrasse ist eine sehr schöne Ruheoase für sich. Den Whorlpool haben wir oft nach einem Tag am Strand oder nach Ausflügen genutzt um ein wenig zu entspannen, bevor wir uns in das abendliche Stadttreiben hinausbegaben haben. Das Frühstück wird auf der Dachterrasse angerichtet und ist wirklich immer frisch und lecker gewesen. Immer wieder sind wir dabei mit dem Personal ins Plaudern gekommen und haben gute Insiedertipps für schöne Ausflugsziele oder Badestrände erfahren. Wir sind mit unserem Aufenthalt sehr zufrieden gewesen und würden es auf jeden Fall weiter empfehlen.
8 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Can’t rate this place highly enough! Everything was perfect. The check in was easy, the staff were incredibly helpful and kind, and the room was clean, high quality, comfortable and spacious. The breakfast was beautiful and fresh. The location was perfect as it was just off the main streets so it was close enough to walk for food/drinks in a couple minutes, but far enough to be away from the noise. I will be recommending this hotel (and Rethymnon in general) to all of my family and friends. We will be back!
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CHANG

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
房間很溫馨,很舒適的住宿環境,早餐客製化。
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel in a quiet street in Old Town yet steps away from shopping, bars and restaurants. The staff was friendly, the facilities looked new and in good condition and the room has all the amenities I needed. Traditional Cretan breakfast was included which is a plus.
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a great pleasure to stay at the CRESSA CORONA HOTEL especially due to the very friendly & helpful staff. It is situated in the old town in a small street (no cars) in a beautiful restored old house. The room is not that big but perfect for a stay of some days. There a lot of taverns, bars & restaurants in walking distance.
9 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Martin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super schönes Hotel. Leckeres Frühstück. Schöne Aussicht von der Dachterasse. Mitarbeiter sehr zuvorkommend und freundlich.
14 nachten verbleven in november 2018