Gehele woning

Apartment Unterbergblick

Fotogalerie voor Apartment Unterbergblick

Een moderne woonkamer met een bank, een salontafel en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, plantenbakken en een gazon.
Een gebouw met een plat dak, een omheind gebied en een heldere lucht.
Straatbeeld met traditionele gebouwen, een heldere lucht en bergen op de achtergrond.
Untagged

Gehele woning

70 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Unterbergblick

  • Het vakantieappartement is een driekamerappartement van 70 m² met twee aparte slaapkamers en een aparte woonkamer met een comfortabele zithoek, een elektrisch verstelbare relaxfauteuil, een rustieke eettafel voor vier personen, een grote flatscreen-tv en gratis wifi.

    De badkamer heeft een inloopdouche. De keuken is klein maar goed uitgerust met moderne apparatuur, zodat u alles heeft wat u nodig heeft om heerlijke maaltijden te bereiden.

    Het grote zonneterras heeft een aparte ontbijttafel, een comfortabele loungehoek en twee zonneschermen. U kunt van de eerste zonnestralen tot laat in de avond genieten van de zon en ontspannen op het terras.

    En als de zon niet schijnt, zijn onze gasten van harte welkom om rond de eettafel te zitten voor een spelletje bord of kaarten.

    U zult heerlijk slapen in de twee comfortabele slaapkamers, waarvan één met een groot tweepersoonsbed met boxspring en de andere met twee eenpersoonsbedden met boxspring.

    Er is ook een gratis parkeerplaats in de ondergrondse garage beschikbaar.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Patio

Werkplekken

  • Bureaustoel

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • Unitgrootte: 70 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Reit im Winkl. Bezoek culturele hoogtepunten Penninger Schnapsmuseum en Bartholomäus-Schmucker-Heimatmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Katholieke parochie van St-Pankratius en St. Vitus and St. Nicholas Catholic Parish. Reit im Winkl openluchtzwembad en Sommerrodelbaan Zahmer Kaiser zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Reit im Winkl
Meer vakantiehuizen in Reit im Winkl
Kaart
Reit im Winkl

In de buurt

  • Penninger Schnapsmuseum
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Skatingloipe Loferau
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Winterwald-Loipe
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Katholieke parochie van St-Pankratius
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Reit im Winkl openluchtzwembad
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Ruhpolding Bibelöd - 22 min. rijden
  • Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 61 min. rijden

Restaurants

  • Erzherzog Rainer
    9 min. rijden
  • Sportklause
    9 min. rijden
  • Flieger-Oim Unterwössen
    13 min. rijden
  • Gasthaus Klobenstein
    11 min. rijden
  • Café Auszeit
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Unterbergblick?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment Unterbergblick inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Unterbergblick uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Apartment Unterbergblick?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Reit im Winkl ligt vlak bij Aktiv-Loipe, Skatingloipe Loferau en Wellness-Loipe. Winterwald-Loipe en Chiemgau-Loipe-Verkürzung liggen op enkele stappen afstand.