Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Per gli animali è previsto un costo aggiuntivo
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 080063-AAT-00378, IT080063C23IJ7TI62
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Reggio Calabria. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Comunale Francesco Cilea en Pinacoteca Civica. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Reggio di Calabria en Veerbootterminal Villa San Giovanni. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Oreste Granillo of kies voor een avondje uit bij Parco Caserta. Bekijk onze reisgids voor Reggio Calabria
Reggio Calabria, Città metropolitana di Reggio Calabria
In de buurt
Duomo di Reggio Calabria
5 min. wandelen - 0.5 km
Promenade van Reggio di Calabria
8 min. wandelen - 0.8 km
Castello Aragonese
8 min. wandelen - 0.8 km
Piazza Vittorio Emanuele II
9 min. wandelen - 0.8 km
Teatro Comunale Francesco Cilea
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Reggio (RCC-Station Reggio di Calabria Centrale) - 3 min. wandelen
Reggio di Calabria (REG-Strait of Messina) - 16 min. rijden
Restaurants
Rio Bar
3 min. wandelen
sarnè
8 min. wandelen
Vesper American Bar
6 min. wandelen
Bar Zanzibar
5 min. wandelen
La Cantina Della Suocera
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij B&b on the course, Reggio Calabria?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij B&b on the course, Reggio Calabria inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij B&b on the course, Reggio Calabria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat B&b on the course, Reggio Calabria?
Dit appartement in Reggio Calabria ligt op 15 minuten wandelen van Staat van Messina en Promenade van Reggio di Calabria. Ook Duomo di Reggio Calabria en Chiesa degli Ottimati liggen op 10 minuten wandelen. Reggio (RCC-Station Reggio di Calabria Centrale) en Centraal Station Reggio di Calabria liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen over B&b on the course, Reggio Calabria