8/10 – Goed
Pricila



Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Vandaag, 5 okt. 2025, kost een verblijf bij Pousada Caravelas de Pinzón van één nacht voor twee volwassenen op 6 okt. 2025 min. € 37,91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van BRL 40 per nacht en een toeslag van BRL 40 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel in Cabo de Santo Agostinho ligt aan het strand, op 2 km afstand van Enseada dos Corais en Strand van Pedra do Xaréu. Ook Praia de Gaibu en Strand van Itapuama liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster