Enotel Acqua Club
Hotel met een buitenzwembad en een binnenzwembad in Ipojuca
Fotogalerie voor Enotel Acqua Club





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Rodovia Pe-09 S/N, Gleba 6Ba,, Ipojuca, PE, 55590-000
In de buurt
Strand van Maracaípe19 min. wandelen - 1.6 km
Merepe Beach19 min. wandelen - 1.6 km
Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas7 min. rijden - 5.0 km
Muro Alto Beach8 min. rijden - 7.2 km- Porto de Galinhas Strand4 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Santo Inácio Station - 25 min. rijden
- Recife (REC-Guararapes Intl.) - 53 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Papoula1 min. wandelen
- Restaurante Flor de Sal9 min. wandelen
- Bar Pé Na Areia13 min. wandelen
- Bar da Praia Pontal do Cupe6 min. rijden
- Officina Lobby Bar7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Enotel Acqua Club
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Pousada Butias
Hotel Pousada Butias
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
9.2 van 10, Fantastisch, 526 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Enotel Acqua Club Porto Galinhas Hotel
Enotel Acqua Club Hotel
Enotel Acqua Club Porto Galinhas
Enotel Acqua Club
Enotel Acqua Club Hotel
Enotel Acqua Club Ipojuca
Enotel Acqua Club Hotel Ipojuca
Enotel Acqua Club All Inclusive
Enotel Acqua Club Porto De Galinhas








