La Residence du Bailli bevindt zich in Le Rayol, een wijk in Rayol-Canadel-sur-Mer, en ligt aan het water. Bezoek Domaine du Rayol, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Plage du Rayol en Plage du Canadel. Ook Plage de Pramousquier en Landingsstranden van Cavalaire zijn zeker een bezoekje waard.Duiken, waterskiën en windsurfen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Rayol-Canadel-sur-Mer
9 Avenue Des Americains, Rayol-Canadel-sur-Mer, Var, 83820
In de buurt
Plage du Rayol
3 min. wandelen - 0.3 km
Domaine du Rayol
4 min. wandelen - 0.3 km
Plage du Figuier
9 min. wandelen - 0.7 km
Plage de Pramousquier
6 min. rijden - 4.2 km
Plage du Canadel
6 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Hyères - 38 min. rijden
Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 39 min. rijden
Restaurants
Le Lavoir
17 min. rijden
Les Trois Galets
15 min. rijden
Logis Hôtel l'Escapade
18 min. rijden
Total Access
13 min. rijden
150'Avenue
10 min. rijden
Over deze accommodatie
La Residence du Bailli
Aparthotel met een chique stijl niet ver van Plage de Pramousquier
La Residence du Bailli bevindt zich dicht bij Plage du Rayol en Domaine du Rayol en biedt een terras, een tuin en een wasserij. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit aparthotel.
Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Residence du Bailli bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies met satellietzenders en een dvd-speler
Gemeubileerde balkons of terrassen, keukens en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderopvang (toeslag)
Restaurants ter plaatse
L'Escale
Le Loup de Mer
Le Snack de la Piscine
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv van 0 inch met satellietzenders
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 15 kg per huisdier
Toeslag: EUR 7 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Handgreep naast het toilet
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf) (tegen een toeslag)
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Fietsenverhuur in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
19 units
Fietsenverhuur
Geluiddichte muren
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is geopend van zaterdag t/m zaterdag tussen 17.00 uur en 19.00 uur).
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hôtel Les Terrasses du Bailli].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Hôtel Les Terrasses du Bailli].
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 11 november tot 15 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.31 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Residence du Bailli?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Residence du Bailli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Residence du Bailli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La Residence du Bailli?
Dit aparthotel in Le Rayol biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt op 10 minuten wandelen van Plage du Rayol en Domaine du Rayol. Ook Plage du Canadel en Plage de Pramousquier liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.