Banana villa ligt in Rasdhoo. Bezoek Haven van Ukulhas en Haven van Folhudhoo, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Madivaru Finolhu en Duiksite Rasdhoo Reef. Bekijk onze reisgids voor Rasdhoo
Banana villa biedt onder andere een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Banana villa hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Balkons of terrassen, koelkasten en schoonmaakservice
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Virtuele receptie
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Eten en drinken
Koelkast
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 12 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Banana villa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Banana villa?
Vandaag, 11 jun. 2026, kost een verblijf bij Banana villa van één nacht voor twee volwassenen op 12 jun. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Banana villa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Banana villa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Banana villa?
Dit pension in Rasdhoo ligt op 2 km afstand van Madivaru Finolhu, Duiksite Rasdhoo Reef en Duiksite Adivaru Thila. Ook Big Blue Dive Site en Duiksite Madivaru Corner liggen op 2 km afstand.